Покарання не буде? Суд відпустив додому полковника, який подарував гранати помічнику Залужного

Печерський районний суд Києва залишив без запобіжного полковника Андрія Тімченка, який подарував бойові гранати помічнику Валерія Залужного Геннадію Частякову. Про це передає "Суспільне", передають Патріоти України.

Прокуратура наполягала на домашньому арешті для офіцера з апарату головкома. Проте суддя не задовольнила клопотання про домашній арешт.

За словами журналістів, сам Тімченко відмовився відповідати на питання, звідки у нього взялися бойові гранати. Адвокат додав, що його підзахисний нічого не коментуватиме, доки триває слідство. Журналістам заборонили знімати судове засідання.

За інформацією видання, статус підозрюваного для полковника залишається чинним. Також Тімченко зобов’язаний прибувати до слідчого за першою вимогою.

Нюанси нового закону: Коли і за який термін військовозобов’язані мають пройти ВЛК

понеділок, 20 травень 2024, 17:59

Чоловіки віком від 18 до 60 років, які раніше мали статус "обмежено придатний", повинні до 4 лютого 2025 року повторно пройти військово-лікарську комісію. Це передбачає новий закон про мобілізацію. Щоб пройти ВЛК, колишнім "обмежено придатним" та іншим...

Бережіть голови! Землю накриє чергова потужна магнітна буря

понеділок, 20 травень 2024, 17:30

Прогноз сонячної та геомагнітної активності на 20-22 травня 2024 року опублікував Центр прогнозування космічної погоди Національного управління океанічних та атмосферних досліджень США. Геомагнітні бурі класифікуються за рівнем потужності — К-індексу —...