Покарання треба посилити: Зеленський відреагував на ДТП під Києвом, у якій загинула сім'я

Смертельна ДТП під Києвом, у результаті якої загинули двоє дорослих та стільки ж дітей, є прикладом "недбальства й безвідповідальності деяких водіїв", передають Патріоти України.

Так на трагічний інцидент відреагував президент України Володимир Зеленський під час традиційної селекторної наради 13 липня, написало офіційне інтернет-представництво президента на своєму сайті.

"ДТП на Столичному шосе (Обухівській трасі. – Ред.) поблизу Києва – останній страшний приклад недбальства й безвідповідальності деяких водіїв. Загинуло двоє дорослих і двоє дітей. За життя ще одного хлопчика борються наші лікарі. І це не перша аварія, спричинена цим водієм", – підкреслив Зеленський.

Він також наголосив на важливості законопроєкту № 2695 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за окремі правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху", який передбачає жорсткіше покарання водіїв за вчинення смертельної ДТП у стані алкогольного сп’яніння.

"Законодавча відповідальність за такі випадки – це гарантія того, що держава стоїть на захисті безпеки кожної родини й кожного українця", – додав він.

У Києві начальницю Служби у справах дітей та сім'ї затримали за торгівлю сиротами

п’ятниця, 7 серпень 2020, 21:15

За безперешкодне всиновлення чиновниця вимагала в подружжя $1 тис. У Києві начальниця Служби у справах дітей та сім'ї однієї з районних в місті Києві державних адміністрацій продавала дитину. За безперешкодне всиновлення чиновниця вимагала в подру...

"Рвут собак, скоро начнут лезть в города": Жителі окупованої Донеччини скаржаться на агресивні зграї вовків

п’ятниця, 7 серпень 2020, 20:44

Причиною появи великої кількості сірих хижаків стала заборона полювання. В одній зі спільнот в соціальних мережах жителі непідконтрольного Україні Докучаєвська Донецької області заявляють про появу зграї вовків, які вбивають собак і недавно з'їли теля,...