Покарання за неявку до ТЦК: В Україні посилять відповідальність, зокрема кримінальну

У В новому законопроєкті про зміни до мобілізації можуть посилити покарання за неявку до ТЦК - збільшити термін арешту, штрафи, заочно притягати до відповідальності. Про це повідомляється у статті "BBC News Україна", передають Патріоти України.

За інформацією видання, такі "мобілізаційні" зміни планується запровадити до Кримінального кодексу і Кодексу про адміністративні правопорушення.

"Заплановані "мобілізаційні" зміни до Кримінального кодексу та Кодексу адмінпорушень, зокрема збільшення терміну арешту для порушників, штрафів, а також запровадження можливості заочно притягати їх до відповідальності", – зазначено в матеріалі.

Зміни до мобілізації – що відомо про законопроєкт

Нагадаємо, народні депутати України готують законопроєкт про зміни щодо проведення мобілізації. В ньому можуть прописати нові норми вручення повісток, зміни щодо відстрочки тощо. Наприклад, серед пропонованих змін – вручення повісток по імейл.

Військові можуть отримати грошову допомогу в разі встановлення інвалідності: Як це зробити

вівторок, 5 березень 2024, 6:15

Військовослужбовці, які мають довідку медико-соціальної експертної комісії про встановлення інвалідності або відсотка втрати працездатності, мають можливість отримати одноразову грошову допомогу, передають Патріоти України. Отримати таку допомогу можна...

Сюди не дістались конкістадори та інші грабіжники: У Панамі виявили повну золота гробницю правителя доколумбівської держави (фотофакти)

вівторок, 5 березень 2024, 3:25

У Панамі археологи виявили гробницю, яка належала правителю народу Кокле. Відкриття відбулося в археологічному парку Ель-Каньо, який відомий своїми археологічними знахідками. . В археологічному парку Ель-Каньо у Панамі, археологи виявили гробницю, дат...