Показали, хто тепер "влада": В Ялті чеченці арматурою побили місцевого чиновника

В окупованій Ялті виник конфлікт між "помічником голови адміністрації" та групою чеченців, в результаті чого чиновник отримав удар арматурою по голові. Як повідомляє МК.Ru, побитий Дилявер Сейдаметов курував у місті питання міжнаціональних відносин, передають Патріоти України.

В "адміністрації" повідомили, що конфлікт виник, коли Сейдаметов зробив чеченцям зауваження за гонки, які ті влаштували на автомобілі в кварталі, де грали діти. Виникла бійка, чеченці покликали підмогу, ще один підбіг ззаду і вдарив його арматурою по голові.

Чиновник потрапив до лікарні, де йому надали допомогу і відправили додому. За словами місцевих жителів, у місті, куди мільйонами приїжджають представники будь-яких народів, чеченці дуже виділяються і своєю поведінкою, і хваткою.

"Одна з найчисленніших діаспор (чеченці - ред.) ще з часів України – саме в Ялті. І тому, вони себе тут почувають дуже привільно. А в Сімферополі ще більш привільно", – розповіла відома кримська громадська діячка на умовах анонімності.

"Взагалі, така поведінка приїжджих в нашиому гостинному краї просто неприпустима. А якщо врахувати, що у випадку з Сейдаметовим вони побили кримського татарина, який є їх же одновірцем, то я вже й не знаю що тут думати. Все це просто за гранню..." – зазначила жінка.

Цю битву ми вже виграли: Український борщ визнали об’єктом культурної спадщини ЮНЕСКО

п’ятниця, 1 липень 2022, 14:00

Український борщ увійшов до списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує термінової охорони. Відповідне рішення ухвалили 1 липня на 5-му позачерговому засіданні Міжурядового комітету з охорони нематеріальної культурної спадщини, інформ...

Прямо у аеропорту: У Лондоні заарештували українського бізнесмена

п’ятниця, 1 липень 2022, 13:00

Стало відомо, що 29 червня 2022 року близько 7 години ранку у лондонському аеропорту "Лутон" британська поліція заарештувала Сергія Тищенка, повідомляють Патріоти України. Раніше Високий суд Лондона схвалив арешт Сергія Тищенка, відомого в Україні як в...