Показали, хто тепер "влада": В Ялті чеченці арматурою побили місцевого чиновника

В окупованій Ялті виник конфлікт між "помічником голови адміністрації" та групою чеченців, в результаті чого чиновник отримав удар арматурою по голові. Як повідомляє МК.Ru, побитий Дилявер Сейдаметов курував у місті питання міжнаціональних відносин, передають Патріоти України.

В "адміністрації" повідомили, що конфлікт виник, коли Сейдаметов зробив чеченцям зауваження за гонки, які ті влаштували на автомобілі в кварталі, де грали діти. Виникла бійка, чеченці покликали підмогу, ще один підбіг ззаду і вдарив його арматурою по голові.

Чиновник потрапив до лікарні, де йому надали допомогу і відправили додому. За словами місцевих жителів, у місті, куди мільйонами приїжджають представники будь-яких народів, чеченці дуже виділяються і своєю поведінкою, і хваткою.

"Одна з найчисленніших діаспор (чеченці - ред.) ще з часів України – саме в Ялті. І тому, вони себе тут почувають дуже привільно. А в Сімферополі ще більш привільно", – розповіла відома кримська громадська діячка на умовах анонімності.

"Взагалі, така поведінка приїжджих в нашиому гостинному краї просто неприпустима. А якщо врахувати, що у випадку з Сейдаметовим вони побили кримського татарина, який є їх же одновірцем, то я вже й не знаю що тут думати. Все це просто за гранню..." – зазначила жінка.

Росіяни мало не пережили серцевий напад: У літака, що летів з Таїланду до Москви, просто під час зльоту лопнули колеса (відео)

субота, 4 лютий 2023, 20:00

У літака ZF-3604 Azur Air, який летів із Пхукета до Москви, просто під час зльоту лопнули колеса шасі. Про це повідомляють російські Telegram-канали, передають Патріоти України. Туристів, які пережили "серцевий напад", висадили і відправили до готелів ...

В Україні продають фальсифікат масла - у небезпечного продукту є дві ознаки

субота, 4 лютий 2023, 17:26

В Україні виявили фальсифікат масла. Невідомий виробник підробив продукцію фірми "Апрель". У фальсифікату є дві ознаки: замість "Апрель" на упаковці вказано помилкову назву "Фірма Апрель". Крім того, на упаковці - неправильна дата виробництва (31 берез...