Показали, хто тепер "влада": В Ялті чеченці арматурою побили місцевого чиновника

В окупованій Ялті виник конфлікт між "помічником голови адміністрації" та групою чеченців, в результаті чого чиновник отримав удар арматурою по голові. Як повідомляє МК.Ru, побитий Дилявер Сейдаметов курував у місті питання міжнаціональних відносин, передають Патріоти України.

В "адміністрації" повідомили, що конфлікт виник, коли Сейдаметов зробив чеченцям зауваження за гонки, які ті влаштували на автомобілі в кварталі, де грали діти. Виникла бійка, чеченці покликали підмогу, ще один підбіг ззаду і вдарив його арматурою по голові.

Чиновник потрапив до лікарні, де йому надали допомогу і відправили додому. За словами місцевих жителів, у місті, куди мільйонами приїжджають представники будь-яких народів, чеченці дуже виділяються і своєю поведінкою, і хваткою.

"Одна з найчисленніших діаспор (чеченці - ред.) ще з часів України – саме в Ялті. І тому, вони себе тут почувають дуже привільно. А в Сімферополі ще більш привільно", – розповіла відома кримська громадська діячка на умовах анонімності.

"Взагалі, така поведінка приїжджих в нашиому гостинному краї просто неприпустима. А якщо врахувати, що у випадку з Сейдаметовим вони побили кримського татарина, який є їх же одновірцем, то я вже й не знаю що тут думати. Все це просто за гранню..." – зазначила жінка.

Гуманітарна катастрофа: Через знищення Каховської ГЕС 700 тисяч людей позбавлені доступу до питної води, - ООН

субота, 10 червень 2023, 19:59

Руйнування Каховської гідроелектростанції призвело до того, що близько 700 тисяч людей не мають належного доступу до питної води. Про це в інтерв’ю Associated Press заявив заступник Генерального секретаря ООН з гуманітарних питань Мартін Гріффітс. ....

"Чи можуть вони мені це нав'язувати?": Чоловіка спантеличило дивне правило на роботі

субота, 10 червень 2023, 19:29

Чоловік був приголомшений після того, як його потенційний роботодавець попросив його дотримуватися "суворих веганських правил" на робочому місці. Про цю ситуацію він розповів на популярному форумі Reddit, передають Патріоти України. Анонімний користува...