Поховають у рідному селі: У Львові попрощалися з десантником, який загинув на Донбасі (фото, відео)

У Львові попрощалися з 20-річним десантником Олегом Свинариком, який трагічно загинув на Донбасі 7 листопада. Про це повідомило Армія Inform. Тіло юнака із зони проведення ООС доставила група волонтерів, передають Патріоти України.

За сумною традицією, у Львові біля пам'ятника Тарасу Шевченку зібралися представники міської громади, щоб провести солдата в останню путь. У скорботній церемонії взяли також участь представники органів державної влади та місцевого самоврядування.

Священик гарнізонного храму Петра і Павла отець Андрій прочитав над труною коротку молитву. Люди принесли квіти. Поховають військовослужбовця в рідному селі Арламова Воля Мостиського району Львівської області.

Удар по Криму? ДАЛІ БУДЕ! Від ДЖАНКОЯ ДО КЕРЧІ треба евакуюватися.

п’ятниця, 12 серпень 2022, 2:37

Про оперативну обстановку на фронті станом на вечір 11 серпня 2022 року. Про звільнення Криму на Херсонщини, та про оперативну обстановку на фронті станом на вечір 11 серпня 2022 року . 00:00 - що сталося на аеродромі Саки біля селища Новофедорівка 9 с...

Зрив обміну військовополонених і російські ІПСО: нові подробиці звільнення омбудсменки Денісової.

п’ятниця, 12 серпень 2022, 2:12

Розхитування теми бранців – елемент інформаційно-психологічної спецоперації кремля. Обстріл росіянами колонії в Оленівці, де утримували полонених "азовців", – невипадковість. Так само, як і "злив" у мережу відео з кастрацією та вбивством українського в...