Поховають у рідному селі: У Львові попрощалися з десантником, який загинув на Донбасі (фото, відео)

У Львові попрощалися з 20-річним десантником Олегом Свинариком, який трагічно загинув на Донбасі 7 листопада. Про це повідомило Армія Inform. Тіло юнака із зони проведення ООС доставила група волонтерів, передають Патріоти України.

За сумною традицією, у Львові біля пам'ятника Тарасу Шевченку зібралися представники міської громади, щоб провести солдата в останню путь. У скорботній церемонії взяли також участь представники органів державної влади та місцевого самоврядування.

Священик гарнізонного храму Петра і Павла отець Андрій прочитав над труною коротку молитву. Люди принесли квіти. Поховають військовослужбовця в рідному селі Арламова Воля Мостиського району Львівської області.

Востаннє бачилися два тижні тому: У родині Ольги Харлан сталося горе

четвер, 2 лютий 2023, 20:00

У родині фехтувальниці Ольги Харлан 1 лютого сталося горе, повідомляють Патріоти України. Як розповіла спортсменка у своєму Instagram, померла близька для неї людина. Пішла з життя її бабуся. Ольга пригадала, що востаннє бачила рідну людину два тижні ...

Боїться повертатися у "високодуховну" РФ: Росіянка Ліннікова ховається в США після "Міс Всесвіту"

четвер, 2 лютий 2023, 19:42

Представниця РФ на "Міс Всесвіту" Анна Ліннікова відмовилася повертатися додому після конкурсу. Росіянка ховається в США і боїться погроз, які їй надсилають, інформують Патріоти України. Ліннікова, яка намагалася подружитися з представницею України Вік...