Поховають у рідному селі: У Львові попрощалися з десантником, який загинув на Донбасі (фото, відео)

У Львові попрощалися з 20-річним десантником Олегом Свинариком, який трагічно загинув на Донбасі 7 листопада. Про це повідомило Армія Inform. Тіло юнака із зони проведення ООС доставила група волонтерів, передають Патріоти України.

За сумною традицією, у Львові біля пам'ятника Тарасу Шевченку зібралися представники міської громади, щоб провести солдата в останню путь. У скорботній церемонії взяли також участь представники органів державної влади та місцевого самоврядування.

Священик гарнізонного храму Петра і Павла отець Андрій прочитав над труною коротку молитву. Люди принесли квіти. Поховають військовослужбовця в рідному селі Арламова Воля Мостиського району Львівської області.

Нюанси нового закону: Коли і за який термін військовозобов’язані мають пройти ВЛК

понеділок, 20 травень 2024, 17:59

Чоловіки віком від 18 до 60 років, які раніше мали статус "обмежено придатний", повинні до 4 лютого 2025 року повторно пройти військово-лікарську комісію. Це передбачає новий закон про мобілізацію. Щоб пройти ВЛК, колишнім "обмежено придатним" та іншим...

Бережіть голови! Землю накриє чергова потужна магнітна буря

понеділок, 20 травень 2024, 17:30

Прогноз сонячної та геомагнітної активності на 20-22 травня 2024 року опублікував Центр прогнозування космічної погоди Національного управління океанічних та атмосферних досліджень США. Геомагнітні бурі класифікуються за рівнем потужності — К-індексу —...