Поклав край ситуації "ні миру, ні війни": Названо лауреата Нобелівської премії миру

Лауреатом Нобелівської премії миру став прем'єр-міністр Ефіопії Абія Ахмед. Нобелівський комітет присудив цю премію за внесок у врегулювання конфлікту з Еритреєю, повідомили на сторінці комітету у Twitter, передають Патріоти України.

Формулювання звучить так: "За зусилля із досягнення миру та міжнародного співробітництва та, зокрема, за рішучі ініціативи із вирішення прикордонного конфлікту з сусідньою Еритреєю".

Разом із президентом Еритреї Абій Ахмед розробив принципи мирної угоди, щоб покласти край тупикової ситуації "ні миру, ні війни" між Ефіопією й Еритреєю.

Нобелівський комітет оголосив, що премія миру 2019-го — це жест шани усім сторонам, які працюють в інтересах миру в Ефіопії, а також у регіонах Східної та Північно-Східної Африки.

Премію миру щорічно присуджують людям та організаціям, які зробили видатний внесок у сфері зміцнення миру у світі. 2019-го на премію миру претендував 301 кандидат.

Могло статися непоправне: У Києві дивом врятували дівчинку, яку відносила течія в небезпечному місці на пляжі

п’ятниця, 25 червень 2021, 9:56

У Києві дівчинка мало не потонула, потрапивши в сильну течію на пляжі - знесилену дитину в річці врятувати тільки завдяки тому, що поруч випадково опинилися співробітники столичного управління ДСНС, які вирушили на пошуки тіла потопельника в цьому райо...

Покупцям було не до сміху: У київському супермаркеті миша на прилавку нахабно наминала продукти (відео)

п’ятниця, 25 червень 2021, 9:26

У Києві в супермаркеті популярної мережі магазинів помітили мишу, яка залізла на прилавок з хлібобулочними виробами і вирішила поласувати продукцією. Інцидент зняв на відео очевидець, після чого кадри потрапили в мережу. Ролик 24 червня опублікований у...