Поклав край ситуації "ні миру, ні війни": Названо лауреата Нобелівської премії миру

Лауреатом Нобелівської премії миру став прем'єр-міністр Ефіопії Абія Ахмед. Нобелівський комітет присудив цю премію за внесок у врегулювання конфлікту з Еритреєю, повідомили на сторінці комітету у Twitter, передають Патріоти України.

Формулювання звучить так: "За зусилля із досягнення миру та міжнародного співробітництва та, зокрема, за рішучі ініціативи із вирішення прикордонного конфлікту з сусідньою Еритреєю".

Разом із президентом Еритреї Абій Ахмед розробив принципи мирної угоди, щоб покласти край тупикової ситуації "ні миру, ні війни" між Ефіопією й Еритреєю.

Нобелівський комітет оголосив, що премія миру 2019-го — це жест шани усім сторонам, які працюють в інтересах миру в Ефіопії, а також у регіонах Східної та Північно-Східної Африки.

Премію миру щорічно присуджують людям та організаціям, які зробили видатний внесок у сфері зміцнення миру у світі. 2019-го на премію миру претендував 301 кандидат.

Бідолаха задихалась у мішку для трупів: Жінка "ожила" у похоронному бюро, проте через два дні таки померла

неділя, 5 лютий 2023, 23:28

У Центрі спеціального догляду за хворими на хворобу Альцгеймера в місті Урбандейл, штат Айова у США, спочатку вирішили, що їхня 66-річна підопічна померла. Проте жінка "ожила" у мішку для трупів в похоронному бюро. Через два дні потерпіла таки померла....

Запрошували на "благодійний івент зі збором коштів для ЗСУ": Киянка розповіла, як блогери із Франківська шукали дівчат на скандальні вечірки

неділя, 5 лютий 2023, 22:52

Хлопці з Івано-Франківська організовували вечірки у Києві, на яких знущалися з дівчат. Вони проводили стріми з непритомними людьми й могли гвалтувати їх. Киянка Аліна Левчук розповіла, що також отримувала запрошення на вечірку. Вона поділилася скриншот...