
Лауреатом Нобелівської премії миру став прем'єр-міністр Ефіопії Абія Ахмед. Нобелівський комітет присудив цю премію за внесок у врегулювання конфлікту з Еритреєю, повідомили на сторінці комітету у Twitter, передають Патріоти України.
Формулювання звучить так: "За зусилля із досягнення миру та міжнародного співробітництва та, зокрема, за рішучі ініціативи із вирішення прикордонного конфлікту з сусідньою Еритреєю".
Разом із президентом Еритреї Абій Ахмед розробив принципи мирної угоди, щоб покласти край тупикової ситуації "ні миру, ні війни" між Ефіопією й Еритреєю.
Нобелівський комітет оголосив, що премія миру 2019-го — це жест шани усім сторонам, які працюють в інтересах миру в Ефіопії, а також у регіонах Східної та Північно-Східної Африки.
Премію миру щорічно присуджують людям та організаціям, які зробили видатний внесок у сфері зміцнення миру у світі. 2019-го на премію миру претендував 301 кандидат.
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...