Покупці оцінили дорожче, ніж весь інший гардероб: Светр принцеси Діани з чорною овечкою пішов з молотка за нечувану суму

На аукціоні продали светр Діани / фото SOTHBEY'S

Светр британської принцеси Діани з чорною овечкою на тлі білих пішов з молотка на аукціоні Sotheby's за $1,14 млн, хоча спочатку його оцінили в $50-80 тис.

Аукціонний дім відкрив торги за светр 31 серпня, і за нього давали максимум $200 тис. Але в кінці торгів один з покупців запропонував в п'ять з половиною разів більше грошей. Аукціонний дім не назвав його ім'я, передає Бі-бі-сі.

За повідомленням Sotheby's, светр знайшли в березні цього року на горищі і вирішили продати. У підсумку на ньому заробили більше грошей, ніж на будь-який інший речі принцеси, яку виставляли на торги. Наприклад, її автомобіль Ford Escort продали за $806 тис., а "хрест Аттали" в цьому році купила Кім Кардашьян за $ 203 тис.

Цей светр Діана Спенсер носила в 1981 році. Тоді вона не була в статусі принцеси, а тільки нареченою принца Чарльза.

Шанувальники Діани про цей светр говорили, що вона носила його як символ її положення в королівській родині. Після весілля Букінгемський палац написав у Warm and Wonderful - фірму, яка виготовила светр, що він продірявився. Фірма надіслала новий такий сами, і Діана одягла його в 1983 році.

Sotheby's додали до лоту цей лист Букінгемського палацу, а також письмову подяку за заміну. Дірочка на светрі стала доказом того, що він саме той перший.

В Україні здорожчає низка продуктів через блокаду кордону поляками: На що зростуть ціни

вівторок, 5 грудень 2023, 9:30

В Україні можуть зрости ціни на деякі продукти харчування через блокаду кордону польськими перевізниками. Йдеться про ті продукти, які не є традиційними для виробництва на території нашої країни, зокрема, фрукти та овочі. Також може збільшитися вартіст...

Нові правила оформлення спадщини в Україні: Коли набудуть чинності та про які нюанси важливо знати

вівторок, 5 грудень 2023, 9:08

В Україні змінюють правила відкриття та оформлення спадщини під час війни, передають Патріоти України. Як пише «Судово-юридична газета», стаття 1221 Цивільного кодексу України «Місце відкриття спадщини» передбачає, що таким місцем вважається останнє м...