
В Одеській області сталася страшна трагедія: тут від коронавірусу померла 38-річна медсестра, яка працювала в лікарні Подольська. Про це в Facebook написала Катерина Ножевнікова, передають Патріоти України.
За її словами, родичі медсестри взяли кредит, щоб врятувати жінку. "Знайшли мене і благали допомогти вивести її в державну лікарню, тому що гроші закінчувалися а взяти більше не було звідки. Кожен день рахунок збільшувався. Вчора півдня намагалися домовитися з іншими лікарнями, щоб вони прийняли пацієнтку. Реанімації переповнені .. Наталія обдарувала в 12 ночі всі таки знайшла місце в реанімації Чорноморської обласної опорної лікарні. Міські взяти відмовилися", - пише вона.
Також вірус підхопила і дочка пацієнтки, у якої було 40 відсотків ураження легень і стан різко погіршився. "Наташа організувала швидку для транспортування і для дочки. Вранці пролунав дзвінок: Катя це син Валентини. У нас крім вас ніякого зв'язку немає. Як там мама? Я подзвонила лікареві. Потім сиділа хвилин 20 і не знала як знову взяти телефон. Ваша мама померла . Вибачте", - додала Ножевнікова.
Також жінка закликала людей дотримуватися всіх заходів карантину, так як вірус нікуди не відступив і ситуація буде ставати тільки гірше.
Тепер вже колишній абсолютний чемпіон світу у надважкій вазі Олександр Усик (25-0, 16 КО) може провести свої останні поєдинки у США. Про це в коментарі ESPN повідомив спортивний директор українця Сергій Лапін, передають Патріоти України. . За словами ...
30 червня відбудеться повня у сузір'ї Козерога, яка цього року набуває особливо напруженого характеру. Це буде перша повня після червневого сонцестояння, а значить, у Північній півкулі Місяць буде незвичайно низько над горизонтом, а в Південній півкулі...