
В Одеській області сталася страшна трагедія: тут від коронавірусу померла 38-річна медсестра, яка працювала в лікарні Подольська. Про це в Facebook написала Катерина Ножевнікова, передають Патріоти України.
За її словами, родичі медсестри взяли кредит, щоб врятувати жінку. "Знайшли мене і благали допомогти вивести її в державну лікарню, тому що гроші закінчувалися а взяти більше не було звідки. Кожен день рахунок збільшувався. Вчора півдня намагалися домовитися з іншими лікарнями, щоб вони прийняли пацієнтку. Реанімації переповнені .. Наталія обдарувала в 12 ночі всі таки знайшла місце в реанімації Чорноморської обласної опорної лікарні. Міські взяти відмовилися", - пише вона.
Також вірус підхопила і дочка пацієнтки, у якої було 40 відсотків ураження легень і стан різко погіршився. "Наташа організувала швидку для транспортування і для дочки. Вранці пролунав дзвінок: Катя це син Валентини. У нас крім вас ніякого зв'язку немає. Як там мама? Я подзвонила лікареві. Потім сиділа хвилин 20 і не знала як знову взяти телефон. Ваша мама померла . Вибачте", - додала Ножевнікова.
Також жінка закликала людей дотримуватися всіх заходів карантину, так як вірус нікуди не відступив і ситуація буде ставати тільки гірше.
В Україні розпочався перший етап масштабної трансформації Сил оборони. Мета реформи — зробити військову службу більш передбачуваною, фінансово привабливою та комфортною для військовослужбовців, передають Патріоти України. Міністерство оборони представи...
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...