
В Одесі від коронавірусу помирають багато людей, більшість з них невакциновані. Про це розповіли в одному з Telegram-каналів Одеси, передають Патріоти України.
У похоронному бюро Одеси - величезна черга. В день агентство ховає 67 осіб померлих від коронавірусу. Сумною історією про свою сім'ю розповів молодий одесит.
"У суботу батьків забрала швидка. Їх возили по лікарнях, щоб, хоч десь знайти місце для лікування, дивом знайшли в 5-й лікарні. Виявилося, що ураження легенів у тата 35%. У мами вже 75%. Були без вакцин. Сьогодні мами не стало", - написав хлопець.
Молодий чоловік зазначив, що сам пройшов весь курс вакцинації. "Поки я оформляв документи мами, викотили 4-х в морг. Може ця історія дасть зрозуміти про серйозність проблеми. Знаю, що є непробивні люди, але якщо хоч одному ця історія врятує життя, вже буде добре!"- йдеться в повідомленні.
У Китаї легкий спортивний літак врізався у найвищий хмарочос Пекіна - вежу Citic Tower, що спричинило евакуацію людей, а уламки літака розлетілися по території центрального ділового району столиці, передають Патріоти України з посиланням на видання SCM...
Чемпіон світу за версіями WBC, WBA та IBF у надважкій вазі Олександр Усик (25-0, 16 КО) оголосив, що усі його пояси вакантні і чекають на своїх нових володарів. Український боксер записав відео, розмістивши його в Instagram з поясненням такого свого рі...