"Подивився програму Бігуса про ресторан "слуги народу" Миколи Тищенка, що продовжує підпільно працювати, незважаючи на карантин. Не уявляю, як після цього влада збирається вмовляти підприємців і фермерів терпіти, зазнавати збитків і дотримуватися карантину", - пише у своєму блозі Денис Казанський, передають Патріоти України, і продовжує:
"Пандемія стала важким випробуванням для всього світу, зокрема і для найрозвиненіших країн, де бізнес теж змушений був закритися на деякий час. Та якщо там усі виявилися рівними перед бідою, то в нас весь вантаж проблем звалили на плечі звичайних платників податків. Зате попи з ФСБшним дахом і депутати від правлячої партії спокійно продовжували працювати – попри обмеження.
Такі, як Тищенко, у підсумку і виграють від такого "карантину". Поки інші підприємці проїдатимуть ресурси й зикриватимуть бізнес, Тищенко непогано наварить за відсутності конкурентів. А потім, після закінчення пандемії, ще й купить знецінені бізнеси тих, хто не зміг пережити кризу і розорився. Зручно, чи не так?".
Очікується, що до 2100 року рівень світового океану підніметься в середньому на 0,5–1,9 метра порівняно з 2000 роком. Підвищення рівня Світового океану до кінця століття може стерти з карти цілі острівні держави та затопити мільйонні мегаполіси, переда...
Під час розкопок біля Благовіщенської церкви у селі Крилос Галицької громади на глибині біля 60 сантиметрів знайшли гральну фішку, схожу на зразки з британського Вінчестера. Розкопки, які почалися 25 червня, проводять фахівці Центру медієвістичних студ...