Поки інші стояли на узбіччях: Tesla Model S проїхалася залитою повінню вулицею (відео)

Очевидці зняли неймовірне відео як Tesla Model S плавно їде затопленою водою вулицею.

Стоп-кадр з відео

У Техасі очевидці зняли, як Tesla Model S проїхалася залитою водою вулицею через повінь, передают Патріоти України.

З відео помітно, що всі інші автомобілі стоять на узбіччях. Тим часом водій Model S плавно заїжджає на електромобілі у залиту частину вулиці і так само спокійно долає її.

У той час вода досягала емблеми Tesla, яка знаходиться спереду машини. На відео також промайнув пікап з набагато вищим кліренсом.

Стоп-кадр з відео

Такий маневр йому вдалося виконати завдяки відсутності радіаторної решітки. Крім цього, допомогли герметично запечатані блоки приводу і батареї.

Стоп-кадр з відео

Попри це, власникам електромобілів Tesla не рекомендують їздити підтопленими вулицями. Незважаючи на герметичність, вода може проникнути у найнесподіваніші місця. Раніше з таким повідомленням у схожому випадку до водіїв звертався Ілон Маск.


Рахунок йшов на секунди: У лікарні Дніпра врятували бійця із частково зруйнованим мозком

п’ятниця, 22 листопад 2019, 11:27

Військовослужбовець отримав важке поранення голови в районі проведення операції об'єднаних сил. Про це у Facebook пише головний лікар обласної клінічної лікарні імені Мечникова Сергій Риженко, . У Дніпрі лікарі врятували життя 22-річного військовослужб...

"Война на Донбассе превращена в ад, территория передана под власть криминала", - Гозман

п’ятниця, 22 листопад 2019, 10:29

"СИНДРОМ СКРЕП - УБИЙСТВО В ПЕТЕРБУРГЕ КАК ЭМАНАЦИЯ ТРАДИЦИОННЫХ ЦЕННОСТЕЙ. Это про скрепы и прочее, про то, что членство этого идиота в костюме Наполеона, убившего девочку, в Российском Военно-историческом обществе отнюдь не случайно. Про то, что един...