Російські окупанти на Донбасі, всупереч Мінським домовленостям, вивели на передові позиції 1 та 2 армійських корпусів танки та чергові артилерійські підрозділи. Про це стало відомо Головному управлінню розвідки, повідомляє пресслужба Міністерства оборони України, передають Патріоти України.
Тож окупанти знову знехтували вимогами про відведення озброєння та військової техніки від лінії зіткнення. Крім того, командування оперативного угруповання військ країни-агресора продовжило нарощувати заходи бойової підготовки, залучаючи до них максимальну кількість особового складу артилерійських, танкових і мотострілецьких підрозділів.
Так, на полігонах ОРДЛО загарбники розпочали активні заняття з вогневої підготовки та водіння бойових машин. Також відбулися збори з командирами взводів, молодшим командним складом, командирами бойових машин й показові інструкторсько-методичні заняття.
Як Карпати, так і Одеса – напрямки-лідери для літнього відпочинку. Це спонукає реагувати і ринок праці – щоліта сектор сезонної роботи тут очікувано активізується. Найзатребуванішими вакансіями літа-2026 є продавець, водій та вантажник, хоча південь ни...
Українці мають щомісяця передавати покази лічильника електроенергії, навіть якщо тимчасово не проживають у квартирі чи будинку або взагалі не користуються електрикою. У разі відсутності змін слід надавати ті самі цифри, що й попереднього місяця. Якщо ц...