
В Одесі теробороновець продав військової амуніції зі складів волонтерських центрів на 700 тисяч гривень, його затримали. Поліцейські встановили, що 39-річний чоловік безоплатно отримував зі складів волонтерських центрів для потреб армії дрони, квадрокоптери, складові бронежелетів, наколінники, каремати, медичні та інші приналежності, передають Патріоти України.
Втім, у військові формування гуманітарний вантаж не довозив, а по дорозі збував. "Дії зловмисника були задокументовані співробітниками слідчого управління ГУНП в Одеській області при оперативному супроводі Служби безпеки України під процесуальним керівництвом Одеської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Південного регіону", - йдеться в повідомленні.
В ході досудового розслідування правоохоронці встановили, що протягом трьох місяців протиправної діяльності фігурант заробив на гуманітарці понад 700 тисяч гривень. Тепер йому загрожує позбавлення волі строком від п'яти до семи років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю строком до трьох років і з конфіскацією майна.
В автомагазинах Москви закінчилися каністри для бензину, попри всі заклики не наливати паливо у додаткову тару. Ємності скуповують спекулянти і перепродують задорого, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ. . Зазначається, що за останні тиж...
Міжнародний олімпійський комітет (МОК) вніс зміни до Олімпійської хартії, які спрямовані на посилення "нейтральності" спорту від будь-якого політичного втручання. Це де-факто відкриває шлях до повноцінного повернення Російської Федерації та її атлетів ...