
В Одесі теробороновець продав військової амуніції зі складів волонтерських центрів на 700 тисяч гривень, його затримали. Поліцейські встановили, що 39-річний чоловік безоплатно отримував зі складів волонтерських центрів для потреб армії дрони, квадрокоптери, складові бронежелетів, наколінники, каремати, медичні та інші приналежності, передають Патріоти України.
Втім, у військові формування гуманітарний вантаж не довозив, а по дорозі збував. "Дії зловмисника були задокументовані співробітниками слідчого управління ГУНП в Одеській області при оперативному супроводі Служби безпеки України під процесуальним керівництвом Одеської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Південного регіону", - йдеться в повідомленні.
В ході досудового розслідування правоохоронці встановили, що протягом трьох місяців протиправної діяльності фігурант заробив на гуманітарці понад 700 тисяч гривень. Тепер йому загрожує позбавлення волі строком від п'яти до семи років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю строком до трьох років і з конфіскацією майна.
Очікується, що до 2100 року рівень світового океану підніметься в середньому на 0,5–1,9 метра порівняно з 2000 роком. Підвищення рівня Світового океану до кінця століття може стерти з карти цілі острівні держави та затопити мільйонні мегаполіси, переда...
Під час розкопок біля Благовіщенської церкви у селі Крилос Галицької громади на глибині біля 60 сантиметрів знайшли гральну фішку, схожу на зразки з британського Вінчестера. Розкопки, які почалися 25 червня, проводять фахівці Центру медієвістичних студ...