Поки медузи відступають: У Кирилівці туристи скаржаться на навалу павуків - не дають спокою

Павутина

Список скарг туристів, які поїхавши у Кирилівку нарікають то на медуз, яких вже почали затримувати спеціальними сітками на пляжі, то на комарів, то на морських бліх, поповнився ще однією - на павуків, зазначають Патріоти України.

Так, на сторінці «Сонцеликий Харьков» з'явилося відео, автор якого показав величезних павуків на стінках будиночку: «Продовжують летіти привіти з Кирилівки. Це не медузи, не комарі і навіть не сонечка — це, б …, навала павуків».

Недоімперія Х*йла як дворняга безрідна: "Путін постійно говорить про Україну через відсутність у Росії власної історії", - професор Єльського університету Снайдер (відео)

четвер, 2 грудень 2021, 7:50

Відома стаття президента Росії Володимира Путіна, в якій він виклав своє бачення історії України, Білорусі та Росії, з історичної точки зору не має жодної цінності. Про це заявив всесвітньовідомий історик, професор Єльського університету Тімоті Снайдер...

Просто жах якийсь: У Китаї гуска почала нестися яйцями з чорними жовтками (відео)

четвер, 2 грудень 2021, 6:10

У відео, яке чоловік на ім’я Чжу розмістив у соцмережі, пояснив, що на вигляд і запах яйця - нормальні, не зважаючи на колір жовтка. . Експерту з птахівництва встановили, що можливою причиною такого феномену могло стати те, що забруднення навколишньо...