Поки на Печерську знімають оптимістичні "відосики": У лікарні Почаєва десятки медиків не змогли встояти перед коронавірусом - масок не вистачало, костюми шили самі

Через три тижні від запровадження карантину влада все ще не спромоглася забезпечити медичний персонал навіть елементарними засобами захисту. Допомога спонсорів та громадських активістів не можуть закрити тотальний дефіцит.

У місті Почаїв на Тернопільщині помістили на обсервацію 27 медиків з однієї лікарні, які контактували з чотирма медсестрами, у яких підтвердили коронавірус COVID-19, зазначають Патріоти України. Медустанову, де стався спалах захворювання, тимчасово закрили, йдеться в сюжеті ТСН. Усередині знаходяться тільки співробітники на обсервації.

Відомо, що в почаївській лікарні рятували хвору на коронавірус дитину, але тоді медики про її діагноз не знали. Двоє з них вже захворіли.

"Двоє в лікарні, двоє – вдома під наглядом сімейного лікаря. Всі в задовільному стані, легка ступінь", – заявив головний лікар Почаївської районної лікарні Богдан Кучер.

Першими симптоми проявилися у санітарок, бо ті не мали засобів індивідуального захисту. Ще в березні у них не було навіть масок, розповіла Тетяна Демчук, яка працює в рентген-кабінеті.

"Нам видавали перших чотири маски на пів місяця. А потім дали 30 масок нам на два тижні. Халати одноразові ми купили за свої гроші в аптеці", – розповіла жінка. Вона додала, що самостійно пошила собі костюм із дощовика і тканини з гумою.

Саме цей заклад – одна з опорних лікарень для боротьби з коронавірусом під час першої хвилі епідемії.

Інфекційне відділення Почаївської лікарні розраховане всього на сім місць, два з яких вже зайняті хворими медиками. З двох апаратів штучної вентиляції легенів справний тільки один.


Хіти тижня. "Капець вже у нас": У Криму сталося глобальне лихо (фото)

субота, 30 травень 2020, 21:00

У Сімферопольській водній артерії майже не залишилося запасів води та й із іншими водоймами - ситуація не краще. В окупованому Росією Криму пересихають водойми і водосховища. Фото страхітливого і сумного видовища показав блогер під ніком RoksolanaToday...

Зе-влада готується звинуватити Рух опору капітуляції у Дніпрі в "тероризмі" та "підготовці збройного заколоту", - активіст (відео)

субота, 30 травень 2020, 20:59

Андрій Денисенко впевнений, що йому чи його побратимам можуть підкинути зброю або вибухівку. Представники силових органів збираються відкрити кримінальне провадження проти голови осередку ГО "Рух опору капітуляції" у місті Дніпро, ветерана війни з Росі...