"Поки РФ не визнає, що вона неправа, моєї ноги там не буде": Лайма Вайкуле поставила на місце росіян

Відома співачка Лайма Вайкуле, яка виступає проти російської агресії, висловилася про те, чи планує вона їздити в РФ. Крім цього, артистка чітко визначила, хто винен у тому, що зараз відбувається. У новому інтерв'ю для YouTube-каналу "І грянув Грем" Вайкуле розповіла, що на початку повномасштабної війни в Україні їй було страшно, передають Патріоти України.

Вона думала, що більше не буде співати російською мовою. Однак незабаром співачка зрозуміла, що цього у неї РФ не відніме.

За словами Вайкуле, вона досі не може повірити, що в Україні йде повномасштабна війна. Однак співачка точно знає, хто у всьому цьому винен. І коли артистка говорить з людьми, які досі нічого не зрозуміли, вона називає речі своїми іменами.

"Страшна несправедливість. Ти розумієш, що ти нічого не можеш зробити, хочеться просто кричати. Але це нікому не допоможе. Для мене це жахлива, несправедлива війна... Я не можу це прийняти. Люди не розуміють, що відбувається... Хто почав війну? Почав Путін. Більше нічого не треба говорити, він винен", - поставила на місце всіх росіян Вайкуле.

Співачка згодна з тим, що агресію не можна виправдовувати. За словами Вайкуле, вона не повернеться в РФ, поки країна-агресор не визнає свою провину. "Я жодного разу не була в Криму (після окупації - ред.). І так само це пов'язано з Росією, поки Росія не визнає, що вона неправа, моєї ноги там не буде", - резюмувала співачка.

Інфаркт головного мозку: Відома російська актриса опинилася при смерті

середа, 7 червень 2023, 20:54

Російській актрисі Лідії Федосєєвій-Шукшиній стало ще гірше. Раніше повідомлялося, що її розбив інсульт, а тепер з'явилася інформація про те, що у неї відмовляє серце. Крім цього, у актриси інфаркт головного мозку, передають Патріоти України. "Актриса ...

Критику почули: Кличко звільняє директора департаменту КМДА, за те, що шастав по ресторанах у комендантську годину

середа, 7 червень 2023, 20:23

Міський голова Києва Віталій Кличко пообіцяв, що змусить звільнитися директора департаменту охорони культурної спадщини КМДА Олександра Никоряка, якого помітили на вулицях столиці й у ресторані під час комендантської години. . Пряма мова: "За порушення...