Поки Росія обстрілювала Україну: Уродженка Черкас Анна Asti отримала музичну нагороду в Москві (фото)

Напередодні, 23 листопада, поки українці потерпали від чергової масованої ракетної атаки росіян, уродженки Черкас та Одеси – співачка Анна Asti та ведуча Регіна Тодоренко – засвітилися на світському заході в Москві. Там виконавиці-зрадниці вручили нагороду за досягнення в російській музичній індустрії. Одеситка ж прийшла на вручення співвітчизниці, щоб вигуляти модне вбрання. Фото з'явилося в соцмережах, передають Патріоти України.

Зірки вирішили вшанувати своєю присутністю премію "Больше чем звёзды", яку влаштував глянець "OK!". Епатажний захід відбувся водночас з терористичною атакою на мирні українські міста, про яку українки не згадали.

Уродженку Черкас, яка вирішила встати на бік ворога, Анну Asti нагородили в номінації "Главный герой. Музыка". Телеведуча ж просто покрасувалася на червоній доріжці в відвертій рожевій сукні, яку вона доповнила темними капроновими колготками.

Судячи з фото, настрій у двох артисток був хороший і небезпека, яка загрожувала їхнім рідним та близьким в Україні, зрадниць не турбувала. Байдужа позиція щодо геноциду рідного народу не в новинку для Тодоренко та Asti. Так, після 24 лютого співачка не посоромилася заспівати в дуеті з ярим путіністом Філіпом Кіркоровим.

Хто з чоловіків може виїхати за кордон під час воєнного стану в Україні - всі категорії

неділя, 28 травень 2023, 6:56

В Україні триває війна з російськими загарбниками та діє режим воєнного стану. Він передбачає обмеження для чоловіків у віці від 18 до 60 років, які не можуть покидати територію країни, передають Патріоти України. Раніше виняток робили для студентів ін...

Оце так! В Україні заборонили висаджувати дуб, горіх та клен: Які ще дерева попали до списку

неділя, 28 травень 2023, 6:44

Міністерство захисту навколишнього середовища та природних ресурсів України назвало список рослин та дерев, які тепер не можна висаджувати в Україні. Заборона пов'язана з використанням обмежених земельних ресурсів через війну, передають Патріоти Україн...