Поки скрепи стрибають на батуті: Україна може дати майбутній базі NASA на Місяці системи життєзабезпечення

Україна може запропонувати кілька розробок для підтримки життєдіяльності майбутньої населеної бази NASA на Місяці. В України великий обсяг розробок, передають Патріоти України, посилаючись на інтерв'ю голови Держкосмосу Володимира Тафтая виданню "Лівий берег".

За його словами,"у нас досить великий обсяг розробок, які дуже важливі для забезпечення функціонування місячного поселення". "З того, про що я можу говорити, ми можемо запропонувати, наприклад, системи життєзабезпечення, акумулювання енергії на Місяці", - сказав керівник ДКАУ. У разі необхідності Україна повинна адаптувати своє законодавство, "щоб воно сприяло, а не заважало" широкій інтеграції України в глобальні космічні проекти і програми, повідомив Тафтай.

Хіти тижня. "Сиджу в ах*ї!": Українку шокував вміст шкільного щоденника із Леніним, Сталіним та російськими співаками (фото)

субота, 18 вересень 2021, 2:00

Українка обурилася вмістом шкільного щоденника, який вона купила своїй дитині. Про це в Twitter розповіла користувач Maria Paselska, передають Патріоти України. Усередині шкільного щоденника можна побачити виноски з короткою біографією Володимира Ленін...

"Вы понаехали, а местные тут - грузины, армяне и абхазы": Кавказець пояснив росіянам, чиє Сочі (відео)

субота, 18 вересень 2021, 0:22

У курортному Сочі Краснодарського краю РФ стався курйозний випадок - місцевий кавказець спробував пояснити приїжджим росіянкам, що це - не російське місто і даремно росіяни намагаються його собі привласнити. Про це пише телеграм-канал "Мышеловка", пере...