
Головний тренер "Динамо" 76-річний Мірча Луческу отримав щеплення вакциною Pfizer від коронавірусу в Румунії, зазначають Патріоти України.
"Я думаю, кожен має зрозуміти, що настав час, коли нам необхідно зробити цей крок. Ми не можемо повернутися в минуле, тому що не знаємо, коли настане четверта хвиля, п'ята або інші форми COVID.
Отже, необхідно вміти бути одне з одним, уміти розмовляти, обніматися, бути людьми, тому що під час пандемії ми не були нормальними людьми.
Зрештою, це питання відповідальності кожного з нас, особливо, якщо ми збираємося подорожувати, щоб зв'язатися з іншими людьми.
Я не боявся побічних ефектів. Що може трапитися? На будь-яку вакцину в мене були абсолютно нормальні реакції. На ті, що я робив кілька років тому, вони теж були нормальними", - сказав Луческу.
Чемпіон світу за версіями WBC, WBA та IBF у надважкій вазі Олександр Усик (25-0, 16 КО) оголосив, що усі його пояси вакантні і чекають на своїх нових володарів. Український боксер записав відео, розмістивши його в Instagram з поясненням такого свого рі...
З початком Чемпіонату світу з футболу 2026 року у всіх виникає лише одне питання: яка країна стане чемпіоном світу? Але так званий "живий Нострадамус" вважає, що має відповідь, передають Патріоти України з посиланням на The Daily Star. 39-річного брази...