Поки українці споживають обіцянки "слуг": Головний тренер "Димамо" вакцинувався у рідній Румунії

Головний тренер "Динамо" 76-річний Мірча Луческу отримав щеплення вакциною Pfizer від коронавірусу в Румунії, зазначають Патріоти України.

"Я думаю, кожен має зрозуміти, що настав час, коли нам необхідно зробити цей крок. Ми не можемо повернутися в минуле, тому що не знаємо, коли настане четверта хвиля, п'ята або інші форми COVID.

Отже, необхідно вміти бути одне з одним, уміти розмовляти, обніматися, бути людьми, тому що під час пандемії ми не були нормальними людьми.

Зрештою, це питання відповідальності кожного з нас, особливо, якщо ми збираємося подорожувати, щоб зв'язатися з іншими людьми.

Я не боявся побічних ефектів. Що може трапитися? На будь-яку вакцину в мене були абсолютно нормальні реакції. На ті, що я робив кілька років тому, вони теж були нормальними", - сказав Луческу.


"В один момент прийде ця бажана свобода": Ченці гори Афон озвучили передбачення для України

вівторок, 7 лютий 2023, 9:58

Ченці гори Афон зробили передбачення для України та заявили, що щодня надсилають нашій країні "зброю" - молитви. Про це йдеться в сюжеті ТСН, передають Патріоти України. "Від початку війни ми всі молимося за Україну, зараз правосуддя на її боці. Я вір...

Довезти до лікарні не встигли: Під обстрілом військ РФ загинув капелан із Слов’янська - у 2014-му катували і вбили його братів

вівторок, 7 лютий 2023, 8:50

На Донеччині 4 лютого під російським обстрілом отримав смертельні поранення волонтер та капелан зі Слов'янська Ярослав Павенко. Довезти пораненого священнослужителя до лікарні не встигли, передають Патріоти України. У червні 2014 року двох братів Яросл...