Поки ветеранів АТО виганяють з маршруток, не кажучи про житло: На квартири суддям ВАКС виділили 65 млн гривень

Суддям Вищого антикорупційного суду України куплять службові квартири, на які виділили 65,5 млн гривень. Про це з посиланням на рішення зборів суддів ВАКС і Апеляційної палати ВАКС від 8 жовтня пише "Судово-юридична газета", передають Патріоти України.

Відзначається, що потребу в житлі мають 35 із 38 суддів. Так, 45379 млн грн піде на покупку службових квартир для суддів першої інстанції Антикорупційного суду, а ще 20 077,600 грн – на житло для суддів АП ВАКС.

Максимально можлива ціна, за якою можна буде придбати квартири, становить 2,5 млн грн за одну. У ВАКС повідомили, що кошти на закупівлю житлової площі були виділені з бюджету раніше за статтею "Капітальне будівництво (придбання) житла".

Суддям для того, щоб отримати житло, достатньо буде подати голові відповідну заяву. Проживати в службових квартирах можуть не тільки судді, а й члени їхніх сімей. При цьому житло надається в користування в Києві та передмістях.

Якщо суддя придбає власну житлоплощу, протягом 10 днів він зобов'язаний попередити про це житлово-побутову комісію суду. Після припинення роботи в ВАКС суддя повинен виселитися зі службової квартири. Не можуть бути виселені тільки особи, які пропрацювали в суді більше десяти років. Крім того, службове житло суддів за законом підлягає цілодобовій охороні (за наявності відповідної заяви судді).

"У площині громадської думки - це просто бімба. Бо хороші руські миттєво покидали всі свої пасочки і почали скиглити й верещати": Журналістка - про ідею позбавити росіян віз

четвер, 11 серпень 2022, 12:29

Українська мистецтвознавиця, журналістка Зоя Звиняцківська відреагувала на ідею позбавити росіян віз, яку висловили президент Володимир Зеленський і високопоставлені українські чиновники, передають Патріоти України. Нагадаємо, раніше Зеленський заклика...

Брав участь у Антимайдані: Доцента, який здавав позиції ЗСУ, звільнять із харківського вишу

четвер, 11 серпень 2022, 11:59

Готується наказ про звільнення доцента кафедри фізики металів та напівпровідників НТУ "ХПІ" Максима Решетняка. Про це повідомили у пресслужбі НТУ "ХПІ", передають Патріоти України. Тільки-но ректор підпише документ, його буде опубліковано на офіційному...