Поки ветеранів АТО виганяють з маршруток, не кажучи про житло: На квартири суддям ВАКС виділили 65 млн гривень

Суддям Вищого антикорупційного суду України куплять службові квартири, на які виділили 65,5 млн гривень. Про це з посиланням на рішення зборів суддів ВАКС і Апеляційної палати ВАКС від 8 жовтня пише "Судово-юридична газета", передають Патріоти України.

Відзначається, що потребу в житлі мають 35 із 38 суддів. Так, 45379 млн грн піде на покупку службових квартир для суддів першої інстанції Антикорупційного суду, а ще 20 077,600 грн – на житло для суддів АП ВАКС.

Максимально можлива ціна, за якою можна буде придбати квартири, становить 2,5 млн грн за одну. У ВАКС повідомили, що кошти на закупівлю житлової площі були виділені з бюджету раніше за статтею "Капітальне будівництво (придбання) житла".

Суддям для того, щоб отримати житло, достатньо буде подати голові відповідну заяву. Проживати в службових квартирах можуть не тільки судді, а й члени їхніх сімей. При цьому житло надається в користування в Києві та передмістях.

Якщо суддя придбає власну житлоплощу, протягом 10 днів він зобов'язаний попередити про це житлово-побутову комісію суду. Після припинення роботи в ВАКС суддя повинен виселитися зі службової квартири. Не можуть бути виселені тільки особи, які пропрацювали в суді більше десяти років. Крім того, службове житло суддів за законом підлягає цілодобовій охороні (за наявності відповідної заяви судді).

Не змогла заспівати краще Лепса: Українська співачка-зрадниця на зйомках російського шоу влаштувала гучний скандал

четвер, 2 лютий 2023, 21:00

Російська співачка родом з України Анна Асті взяла участь у шоу "Конфєтка", де влаштувала скандал. Як повідомляє Telegram-канал "НеМалахов", співачка не змогла заспівати краще за Григорія Лепса, через що сильно засмутилася, передають Патріоти України. ...

Востаннє бачилися два тижні тому: У родині Ольги Харлан сталося горе

четвер, 2 лютий 2023, 20:00

У родині фехтувальниці Ольги Харлан 1 лютого сталося горе, повідомляють Патріоти України. Як розповіла спортсменка у своєму Instagram, померла близька для неї людина. Пішла з життя її бабуся. Ольга пригадала, що востаннє бачила рідну людину два тижні ...