Покидьків треба відправляти на фронт, під обстріли: У Рівному бійці ЗСУ влаштували перевірку водіям маршруток (відео)

У Рівному бійці Збройних сил України влаштували перевірку для водіїв маршруток. Вони перевіряли, чи зупиняться вони на вимогу військових, передають Патріоти України.

Як говориться в повідомленні телеканалу UA: Рівне в Facebook, не усі маршрутки зупиняються на вимогу військових.

Участь в експерименті взяв і керівник обласного управління інфраструктури Федір Місюра, який діловий костюм змінив на військову форму.

Разом з бійцями ЗСУ він відправився на зупинку до полігону. У водіїв, які не зупинялися на вимогу військових, вони забирали документи.

Приводом для такого експерименту стало відео, опубліковане в соціальних мережах. Цікаво, що велика частина водіїв все ж виконувала вимоги бійців ЗСУ. У мережі вже подякували військовим за такі дії.

Обдурила режим спецперевезень: У Чернівцях бабуся покаталась містом, причепившись до драбини тролейбуса (відео)

субота, 30 травень 2020, 17:43

Жінка літнього віку причепилась до драбини позаду тролейбуса дев’ятого маршруту, аби дістатися до вулиці Руської. У Чернівцях літня жінка прокаталася містом, причепившись до драбини тролейбуса, який курсує в режимі спеціальних перевезень. Таке відео з’...

Білорусь "палає" від пандемії, влада приховує кількість "вбитих" COVID-19

субота, 30 травень 2020, 17:35

Статистика смертей занижується у багато разів, переконують фахівці, навіть якщо кількість хворих у Білорусі не занижується. Станом на 30 травня у Білорусі зареєстровано 41 658 осіб з позитивним тестом на COVID-19. Свіжі дані оприлюднило міністерство ох...