Поласувати не вийде? Українцям напророкували дефіцит популярного продукту

В Україні може виникнути дефіцит вітчизняної полуниці на ринках через специфічні погодні умови, повідомляють Патріоти України.

Згідно з прогнозами експертів, дощовий холодний квітень позбавить відразу кілька регіонів врожаю кісточкових – існують застереження і щодо полуниці.

"Через заморозки і дощі в західних областях очікувати нормального врожаю ягід не доводиться", – зазначила начальник відділу агрометеорології Гідрометцентру України Тетяна Адаменко. Водночас експерти визнають, що прогнозувати пропозицію вітчизняної полуниці важко

"Немає офіційної інформації щодо обсягів того, що посіяли. Полуниця сіється в основному або в домогосподарствах населення, або в дрібних фермерських господарствах, які не дають такої інформації. Тому очікувати якихось конкретних цифр щодо обсягів важко", – резюмував виконавчий директор Економічного дискусійного клубу Олег Пендзин.

Хіти тижня. Гнів небес, чи Знак Божий? Будинок на Київщині, в якому знімали скандальний серіал про російських "сватів", згорів (фото)

середа, 26 червень 2019, 18:00

У селі Горенка Київської області сталося загоряння в будинку, де знімався серіал «Свати». Про це у Фейсбук повідомляє dtp.kiev.ua, передають Патріоти України.

Щоб ніякі хвороби не були страшні! Аптечка на море: Які ліки варто взяти у відпустку

середа, 26 червень 2019, 17:43

Літо наступило, люди почали роз'їжджатися в теплі краї, щоб погрітися на сонечку, позасмагати та покупатися. А щоб нічого не зіпсувало відпустку - не забудьте взяти медикаменти, повідомляють Патріоти України. Перетворювати з сумки філію аптеки не потр...