Окупувавши Крим, росіяни не раз заявляли, що тепер хоч "каміння з неба". Проте каміння в Криму і так забагато, а от без Дніпровської води дуже складно. Нагнавши в наш Крим своїх "зелених чоловічків", Путін лише ускладнив проблему питної води, яка тепер іде лише на потреби його війська. Про це йдеться в сюжеті "Секретних матеріалів", передають Патріоти України.
Окупаційна влада заявила, що на курортний сезон у Криму води не вистачить. Проте не те, що туристам, - води не вистачає навіть місцевим жителям. Так, з наступного тижня в анексованій Алушті вдвічі скорочують подачу води для самих кримчан. Водосховища один за одним засихають. Росіяни заявляли, що будуть опріснювати воду, та це поки не почали реалізовувати. "Ймовірно, місцевим жителям залишилося сподіватися хіба що на сили природи - дощі. Адже ані води, ані туристів Крим, принаймні цьогоріч, не дочекається", - підсумували журналісти "Секретних матеріалів".
Британський промоутер Едді Гірн оголосив ім'я наступного суперника Олександра Усика після того, як той відмовився від усіх чемпіонських титулів, повідомляє Boxingscene. За словами Гірна, суперником українця стане американець, передають Патріоти України...
В Україні триває мобілізація, і одним із найближчих нововведень може стати зменшення кількості тих чоловіків, які перебувають у розшуку ТЦК — про це у коментарі для ТСН.ua повідомили одразу низка народних депутатів, обізнаних про наміри посадовців Міні...