Полетіли в пекло: На Сумщині ЗСУ "відкобзонили" 5 окупантів, які чергували біля вантажівки з награбованим

Збройні сили України на Сумщині знищили п'ятьох російських окупантів. Вони залишалися біля вантажівки з награбованим. Про це у Facebook повідомила генеральна прокурорка Ірина Венедіктова. Вона додала, що ще трьох російських солдатів взяли в полон, передають Патріоти України.

"Якими треба бути недорозвиненими йолопами, щоб крутитися біля перевернутого "Уралу", набитого награбованим майном українців, знаючи, що наші близько і ось-ось ввічливо попросять записатися на аудієнцію до Жириновського. Звичайно, підійшли бійці ЗСУ. П'ятьох із восьми відкобзонили, а трьох взяли в полон", – написала Венедіктова. Генпрокурорка уточнила, що це сталося у Дептівці Сумської області.

Якщо отримали повістку: Українцям пояснили, коли необхідно з'явитися до ТЦК

понеділок, 22 червень 2026, 20:36

В Україні триває загальна мобілізація та воєнний стан. Мобілізації підлягають військовозобов'язані чоловіки, які отримують повістки. На Facebook-сторінці Харківського обласного Територіального центру комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП) р...

Аномальна хвиля спеки паралізує Європу - країни вводять надзвичайні заходи

понеділок, 22 червень 2026, 20:22

Більша частина Європи опинилася під впливом потужної хвилі спеки, яка принесла температури до 40 градусів за Цельсієм і вже спричинила перебої в роботі транспорту та інфраструктури, передають Патріоти України. У Франції змушені скасовувати міжміські по...