Полетів до пекла: На Донбасі загадково загинув командир бойовиків "ЛНР" з позивним "Батя" (фото)

24 травня в окупованому Луганську помер черговий прихильник бойовиків Олександр Костін на прізвисько "Батя". Про це в соціальних мережах повідомляє офіцер ЗСУ Анатолій Штефан, передають Патріоти України.

За його інформацією, бойовик "ЛНР" самоліквідувався в СІЗО Луганська. На сайті "Миротворець" зазначено, що Костін проживав в місті Свердловськ Луганської області. Він народився в 1967 році.

"Командир окремого механізованого батальйону Народної Міліції ЛНР. В ході бойових дій було поранено, проходив лікування в місті Санкт-Петербург. Влітку 2014 року - член батальйону "Привид", - відзначають в "Миротворці".

Останнім часом Костін керував батальйоном "Август". Також зазначено, що з 2015 року перебував в розшуку на території України.

Резонанс тижня. Відома по серіалах американська актриса потонула в озері під час відпочинку з сином

вівторок, 14 липень 2020, 0:35

33-річна Найя Рівера орендувала човен в середу вдень на озері Піру, на північний захід від Лос-Анджелеса. Американська актриса Найя Рівера пропала, в той час, як її чотирирічного сина знайшли в човні. Жінка зникла на озері поруч з Лос-Анджелесом, повід...

Наша "Зелена Україна" підносить на вила Росію

вівторок, 14 липень 2020, 0:15

Хабаровський бунт. ЗАТРІЩАЛА РАШКА З БОКУ НАШОГО, УКРАЇНСЬКОГО «ЗЕЛЕНОГО КЛИНУ». Те, про що ми з вами мріяли вже не один рік, нарешті, либонь, збувається. Росія, зборище шизофреників у Кремлі, маніяків, котрі ні місяця не можуть прожити без війни, без ...