Полетів "подарунок": ЗСУ показали відео потужного удару по позиціях бойовиків на Донбасі

У Донецькій області українські військові дали гідну відповідь на постійні обстріли з боку бойовиків, знищивши вантажний військовий автомобіль противника. Про це в соціальних мережах повідомляє офіцер Анатолій Штефан, передають Патріоти України.

"Любителі "руского міра" знову почали дуже часто обстрілювати як передові, так і тилові позиції українських військових. Було зрозуміло, що у них з'явилися боєприпаси. Але хто і як їх підвозить - не зрозуміло", - пише він.

За словами офіцера, встановити позицію військового автомобіля вдалося за допомогою засобів розвідки. "І в один з весняних днів, коли ворог почав обстріл наших позицій, полетіла в нього "отвєточка", - додав він.

На Київщині 5 підлітків "запросили в гості" та зґвалтували малолітню дівчинку

субота, 20 квітень 2024, 18:15

У Київській області судили 5 підлітків через групове зґвалтування малолітньої дівчини. Серед підозрюваних - дорослий хлопець, студентка 1 курсу училища, яка має на утриманні дитину, учень 9 класу та дві учениці 8 і 9 класів. Про це йдеться у вироку Вас...

"Це сигнал, що надурили": Військовий-нардеп розніс позицію влади щодо демобілізації в Україні

субота, 20 квітень 2024, 17:30

Відсутність закону про демобілізацію демотивує українських військовослужбовців. Якщо влада встановить бодай якісь, але чіткі терміни для демобілізації, то це навпаки спрацює в плюс та додасть бойової наснаги Збройним силам України. Про це телеканалу "Е...