"Полежав, дай полежати наступному": На Черкащині копачі могил викинули небіжчицю з місця поховання

За словами копачів, кістки відклали, щоб потім перенести в інше місце. Та чомусь цього не зробили.
Копачі викинули кістки невідомої небіжчиці. Фото: соцмережі.

У селі Колодистому Тальнівського району на Черкащині копачі могил викинули людські рештки з поховання. Інцидент стався наприкінці зими, але відомо про нього стало нещодавно, передають Патріоти України.

"У нас на кладовищі люди часто займають певну ділянку землі для себе на майбутнє. Зазвичай біля могил родичів чи когось із подружжя. Насипають горбок землі, потім за ним доглядають, вставляють штучні квіти. Родина найняла копачів, щоб вирили яму на такій ділянці, бо настав час. Поки копали, знайшли в землі кістки", — говорить сільський голова Олексій Сарана.

За словами копачів, кістки відклали, щоб потім перенести в інше місце. Та чомусь цього не зробили. Про знахідку нікому не сказали. Працівника кладовища у селі нема. Коли зійшов сніг, люди побачили людські рештки: череп, кістки рук і ребер.

"Коли почув про цю ситуацію, знайшов тих копачів. Вони зізнались, що то їхня провина. Змусив викопати ще одну яму, покликав священника. Перепоховали небіжчицю за християнським звичаєм. Найдивніше, ніхто не пам'ятає, кого там могли поховати. Обшукали архіви й документи. Єдине знаємо, що то була жінка. Похованню не один десяток років. За ним ніхто не доглядав", — каже Олексій Дмитрович.

Правоохоронці відкрили кримінальну справу за статтею 297 про наругу над могилою. Копачам загрожує штраф або обмеження волі до 3 років.

Нашого цвіту по всьому світу: Як живеться українцям в Австралії і Новій Зеландії

середа, 13 листопад 2019, 8:30

Переліт з України до Австралії триває 28 годин. Влада сконцентрована на техніці безпеки: без ліцензій, довідок, сертифікатів ти просто не маєш права щось робити, навіть щоб вкрутити лампочку у власній квартирі, потрібен особливий дозвіл. В Австралії па...

"Рожденный красть - творить не может": У мережі жорстко висміяли Дубінського через скандальне майно

середа, 13 листопад 2019, 8:27

Блогер Денис Казанський, коментуючи наявність у депутата від фракції "Слуга народу" Олександра Дубинського більше 20 квартир, земельних ділянок та значного автопарку, назвав головною проблемою парламентаря - відсутність у фантазії, передають Патріоти У...