Полякова нещодавно за безцінь продала елітний будинок на Росії

Мама відомої української співачки Олі Полякової близько 20 років свого життя провела в РФ, куди переїхала до нового обранця після розлучення з першим чоловіком. Залишила Світлана країну-терористку лише у травні минулого року, після повномасштабного вторгнення. Проте не тільки близька людина пов'язувала артистку з Росією – там у неї була нерухомість.

За словами Полякової, елітний будинок у хорошому районі вона продала зовсім недавно. Зробила це, щоб точно не мати жодних зв'язків з агресором. Докладніше виконавиця розповіла в інтерв'ю Раміні Есхакзай для її YouTube-каналу.

"У нас там був будинок. Зовсім недавно ми його продали. Продали за 15% від його вартості. Це був дуже гарний, елітний будинок у хорошому районі, з лісом. Шкода, що ми не змогли взяти хоча б ті кошти, які в нього вклали. Але просто продавали, тому що потрібно було позбутися цієї нерухомості, щоб не мати нічого спільного з Росією. Тому вже нерухомості в Росії немає", – запевнила Полякова.

А ось для її мами, як можна зрозуміти за словами співачки, рішення покинути країну-терористку далося не просто. Росіянин, з яким була у стосунках жінка, залишився вдома.

"Моя мама у травні місяці виїхала з Росії. Ви пам'ятаєте, яку діяльність я вела у соцмережах. Мені було дуже страшно за неї, але я все одно продовжувала це робити. Я їй говорила: "Ти не можеш там перебувати. Ти в мене там, як заручник. Я боюсь за тебе. Невідомо, як вони захочуть закрити мені рота, якщо ти там перебуваєш"... Я постійно думала про те, як вони захочуть натиснути на мене. У травні вона поїхала до мене до Франції, залишила в РФ свого нового бойфренда. Для неї це трагічна історія, тому що довелося розлучитися, і вони можуть бачитися десь на виїзді. Він нормальний, він все розуміє, він, звичайно, проти путінського режиму", – поділилася Полякова.


Інфаркт головного мозку: Відома російська актриса опинилася при смерті

середа, 7 червень 2023, 20:54

Російській актрисі Лідії Федосєєвій-Шукшиній стало ще гірше. Раніше повідомлялося, що її розбив інсульт, а тепер з'явилася інформація про те, що у неї відмовляє серце. Крім цього, у актриси інфаркт головного мозку, передають Патріоти України. "Актриса ...

Критику почули: Кличко звільняє директора департаменту КМДА, за те, що шастав по ресторанах у комендантську годину

середа, 7 червень 2023, 20:23

Міський голова Києва Віталій Кличко пообіцяв, що змусить звільнитися директора департаменту охорони культурної спадщини КМДА Олександра Никоряка, якого помітили на вулицях столиці й у ресторані під час комендантської години. . Пряма мова: "За порушення...