Поляки почали збирати кошти на зимове спорядження для українських військових

У Польщі у вівторок, 6 грудня, стартувала кампанія зі збирання грошей на закупівлю зимового спорядження для бійців бронетанкової бригади імені Пшецлава Ланцкоронського, що створюється в Україні. Про це повідомило Польське радіо.

Голова аукціону zrzutka.pl, через який здійснюється збирання коштів, Бартош Янович повідомив, що українська сторона звернулася з ініціативою провести аукціон пам'ятних речей, пожертвуваних спортсменами.

Серед іншого, на аукціон були виставлені передані українськими боксерами Віталієм та Володимиром Кличком та Василем Ломаченком пам'ятні предмети, а також речі, передані польським футболістом Гжегожем Крихов'яком.

Організатори хочуть заохотити інших польських та українських спортсменів, а також спортсменів з інших країн пожертвувати на аукціоні свої кубки чи спортивні пам'ятні речі.

Донори, які пожертвують найбільшу суму, отримають, зокрема, фотографії з автографами братів Кличків чи бутси Гжегожа Крихов'яка. До діяльності щодо просування аукціону також приєднався благодійний Фонд Кульських, який з початку повномасштабного вторгнення РФ передає в Україну медичну допомогу.

Хотів "здивувати" матір: 12-річний хлопець проводив "експеримент" та випадково загинув

четвер, 9 лютий 2023, 0:37

Старший коронер графства Ессекс Лінкольн Брукс заявив, що Арчі помер від "ішемічної травми мозку". Трагедія сталась через витівку хлопця, якою він хотів шокувати свою матір. . Відомо, що хлопчика знайшли непритомним у квітні 2022 року, до серпня він пе...

Належала непростій людині: На Кіровоградщині чоловік намагався продати через Інтернет унікальну прикрасу ІІІ століття (фото, відео)

середа, 8 лютий 2023, 23:52

Відомо, що чоловік відкопав срібний пояс на території Хмельницької області. А згодом виставив археологічну знахідку на Інтернет-форумі. Там незаконно привласнений скарб придбав один із учасників обговорення. Однак незаконну оборудку викрили правоохорон...