Поліцейські під наглядом: В Україні запускають важливий експеримент (відео)

Систему «Custody Records» вже впровадили в чотирьох ізоляторах тимчасового тримання: в Сарнах, Дніпрі, Кропивницькому та Херсоні.

У Кіровоградській і Дніпропетровській областях впровадили систему «Custody Records», яка автоматизує роботу поліцейських, передають Патріоти України.

Як повідомляє Міністерство внутрішніх справ, систему «Custody Records» вже впровадили в чотирьох ізоляторах тимчасового тримання: в Сарнах, Дніпрі, Кропивницькому та Херсоні. «Система працює два роки, і ми побачили позитивні результати. Вона діє, як для захисту поліцейського, так і для захисту затриманої людини. Всі дії записуються на відеокамеру, і в будь-який час ми можемо простежити, хто що говорив і робив», - зазначив начальник Управління дотримання прав людини Нацполіції Руслан Горяченков.

Уже найближчим часом МВС планує впровадити системи не тільки в ІТТ, а й у всіх підрозділах поліції. Для пілотного проекту обрано 10 підрозділів Кіровоградської області і один відділ поліції Дніпропетровської.

У мережі пригадали найпопулярніші смаколики часів СРСР (фото)

середа, 21 жовтень 2020, 7:50

Діти раділи хлібу з цукром і ірискам, розжувати які було просто неможливо. За часів СРСР було багато солодощів, які можна було приготувати на швидку руку, передають Патріоти України з посиланням на видання onedio. Серед найпопулярніших карамельні півни...

Рідкісні "Жигулі" продають за майже пів мільйона (фото)

середа, 21 жовтень 2020, 7:30

Відповідну модифікацiю з автоматичною коробкою передач виготовили тиражем в 250 примірників для експорту в Голландію. На одному з російських сайтів з продажу автомобілів пропонують придбати ВАЗ-2103 1981 року випуску за суму в 1,2 млн рублів. Українцям...