Своїм "подвигом" порушники похвалилися в соцмережі.

В Одеській області двоє поліцейських і чиновник на полюванні вбили беркута і похвалилися трофеєм. Про це в Facebook повідомив одеський блогер Дем'ян Ганул, зазначивши, що птах внесена до Червоної книги України, передають
Патріоти України.На опублікованому знімку двоє чоловіків тримають в руках вбиту птицю, третій цілиться в неї. Ганул пише, що на знімку представник дозвільної системи поліції Микола Чорний, поліцейський Максим Тімотін і чиновник, ім'я якого поки невідомо. «Ми не можемо дозволити чиновникам зі зброєю знищувати тварин занесених до Червоної книги. Винуватці мають бути покарані згідно із законом, а це до семи років ув'язнення», - уточнює Ганул.


Тим часом, сьогодні вночі у Ганула раптом згорів автомобіль. Він пов'язує це зі своєю громадською діяльністю.

У суботу, 27 червня, у столиці Азербайджану український боєць-півсередньовагик Данило Донченко (14-2) у рамках турніру UFC Fight Night 280, провів бій із Теодором Берггреном (8-4) зі Швеції і достроково переміг його у другому раунді, передають Патріоти...
У Києві та Вишгороді суттєво погіршується стан повітря. Містяни скаржаться, що у повітрі стоїть запах горілого і нічим дихати, особливо під вечір. Про це люди пишуть у соцмережах, передають Патріоти України.
. Нині Київ перебуває на 68 місці у світово...