Поліцейські затримали 10-річного викрадача авто, який образився на маму: Скільки він проїхав

У Флориді поліція затримала на магістралі машину, яка рахувалася викраденою. Після зупинки машини поліцейські відчули справжній шок, побачивши за кермом 10-річного хлопчика, передають Патріоти України.

Їхав він в машині не один, а з 11-річною сестрою, пише Бі-бі-сі. З'ясувалося, що діти втекли від своєї мами, образившись за те, що вона забрала їхні гаджети через те, що вони багато ними користувалися.

В офісі шерифа округу Алачуа розповіли, що автомобіль, який значився в розшуку вже кілька днів, зупинили на шосе близько 4 години ранку "в обставинах, пов'язаних з підвищеним ризиком". "На превеликий подив помічників шерифа з машини вийшли 10-річний водій і його сестра", - поділилися в поліції і додали, що за кілька днів діти проїхали понад 300 км від міста Порт-Норт до Алачуа.

"Детективи провели з матір'ю тривалу бесіду і з'ясували, що вона докладає всіх зусиль до виховання дітей і готова прислухатися до рекомендацій і прийняти запропоновану допомогу", - наголошується в заяві поліції, яка повернула їй дітей і автомобіль.

"Гриневич, Шкарлет та Лісовий - немовлята у порівнянні з ним!": Викладача КНУ Шевченка звинувачують у плагіаті

п’ятниця, 1 грудень 2023, 20:27

Доцента кафедри української філософії та культури Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кандидата філософських наук Василя Семикраса звинувачують у плагіаті, зокрема з російських джерел, інформують Патріоти України. Велику кількі...

Два роки тому була повністю російськомовна: Акторка з серіалу "Свати" перейшла на українську. І з нею – вся родина

п’ятниця, 1 грудень 2023, 19:10

Акторка Соня Стеценко, яка кілька сезонів поспіль грала онучку Женю в серіалі "Свати", все своє життя розмовляла російською мовою, але два роки тому перейшла на українську. . Про це Софія розповіла в інтерв’ю OBOZ.UA. Артистка почала зніматися в кіно ...