
В Одесі собака породи ротвейлер напав на свою господарку під час прогулянки. Інцидент стався сьогодні вночі в сквері біля ОДА, повідомляють Патріоти України.
За інформацією правоохоронців, постраждалою є одеситка 1972 року народження. Жінка вигулювала двох собак. Одна з них раптово накинулася на господиню і почала її кусати. На місце події викликали поліцію. По прибуттю поліцейських агресивна собака кинулась на них. У підсумку тварину довелося застрелити одного з інспекторів патрульної поліції.
Постраждала була госпіталізована з численними ранами. Родичі жінки стверджують, що це був вже не перший випадок агресивної поведінки собаки.
Міністри урядів країн ЄС, які в четвер зібралися на тривале обговорення політики щодо зміни клімату, були здивовані появою за столом переговорів тримісячного немовляти, передають Патріоти України з посиланням на повідомляє Reuters. . Шведська міністер...
Колишній учасник групи Modern Talking зробив нову скандальну заяву щодо війни росії проти України. Дітер Болен вважає, що найгіршим варіантом розвитку подій стане перемога України. Про це повідомляє Berliner Zeitung, передають Патріоти України. Колишні...