Поліція бездіє: На Полтавщині чорні археологи дістали чверть тонни золотих виробів, підірвавши могилу скіфської цариці (фотофакти)

У Полтавській області чорні археологи на місці давно розкопаного кургану пробурили шурф, заклали тротил, підірвали і дістали звідти справжній скарб, повідомляють Патріоти України з посиланням на журнал "Музеї України".

Після вибуху розкрадачі могил за допомогою екскаватора знайшли могилу скіфської цариці. Там було 250 кг скіфського золота в прикрасах і не тільки. Тепер скарби продають на вагу.

"Державні органи, як завжди, не помічають варварських розкопок і злочинної торгівлі. Народу залишаються фотографії", - йдеться в повідомленні.

"Відпали, дізнавшись про нові тарифи": У Києві сталася незвичайна НП з маршруткою (фото)

понеділок, 17 травень 2021, 0:32

У Києві на Троєщині у маршрутки повністю відпали двері. Відповідне фото опубліковано в Telegram-каналі "Київ без цензури", передають Патріоти України. Як видно на знімку, передні двері маршрутки відвалилися і впали на асфальт. "Звичайна подія з маршрут...

Ви будете шоковані: ТОП-10 фото з-під мікроскопа, які перевернуть ваше уявлення про звичні речі

понеділок, 17 травень 2021, 0:26

Кожен день людина дізнається щось нове. А іноді для цього навіть не потрібно їхати в інше місто або країну - можна лише взяти мікроскоп і по-іншому поглянути на звичні речі. Погляньте, як виглядають під мікроскопом кристали солі, джинси, зубна щітка та...