
У Києві на вул. Бакинській, 37-В містяни скаржаться на неспокій через відкриту наливайку. Її відвідувачі, зокрема, справляють усі природні потреби біля будинку. Про це у Facebook повідомив "Київ Оперативний".

"У житловому будинку відкрили наливайку з гучною назвою "Буфет". Гості тут так "набуфечуються" паленою, безакцизною горілкою, що виконують повну програму - бійки, крики, кров", - йдеться в дописі.

Зарадити ситуації не можуть навіть поліцейські.

"Місцеві правоохоронці лише знизують плечима. Дільничного взагалі не видно. Може, хто знає, як з таким боротися у законний спосіб?" - додали автори.


Данія 25 червня подала законопроект, який позбавить українських чоловіків призовного віку права на тимчасовий захист у країні, передають Патріоти України . Законопроект подав міністр імміграції та інтеграції Данії Мортен Бедсков. Зміни внесуть до Спеці...
Військовозобов’язаний, особа з інвалідністю третьої групи, обвинувачувався у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого статтею 336 КК, — ухилення від призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період, передають Патріоти Ук...