
У Києві на вул. Бакинській, 37-В містяни скаржаться на неспокій через відкриту наливайку. Її відвідувачі, зокрема, справляють усі природні потреби біля будинку. Про це у Facebook повідомив "Київ Оперативний".

"У житловому будинку відкрили наливайку з гучною назвою "Буфет". Гості тут так "набуфечуються" паленою, безакцизною горілкою, що виконують повну програму - бійки, крики, кров", - йдеться в дописі.

Зарадити ситуації не можуть навіть поліцейські.

"Місцеві правоохоронці лише знизують плечима. Дільничного взагалі не видно. Може, хто знає, як з таким боротися у законний спосіб?" - додали автори.


Радянська влада свого часу вилучала з українських словників окремі слова, які вважала "небажаними" або ідеологічно неприйнятними. Багато з них були пов’язані з історичною пам’яттю, релігією чи національною самобутністю. Сьогодні ці мовні заборони розгл...
В Івано-Франківській області внаслідок удару блискавки постраждала жінка. Як повідомили у ДСНС, це сталося поблизу гори Шпиці Верховинського району на Івано-Франківщині 21 червня.Група з 24 мандрівників рухалася гірським маршрутом через озеро Несамовит...