Поліція їздила на "терміновий виклик": У лікарні російська пенсіонерка... "ображала" Путіна

У столиці Росії викликали поліцію в лікарню через те, що одна з пацієнток "ображала" президента Володимира Путіна, інформують Патріоти України.

Як повідомляє російський Telegram-канал Baza, виклик в поліцію надійшов з медичного центру імені Бурназяна. 66-річна пацієнтка Лариса заявила, що в медустанові жінка ображала президента і її саму. Це сталося під час перегляду новин у загальному коридорі. На екрані показали Путіна і пацієнтка, яка проходила повз, почала ображати його і жінку, яка дивилася новини. Через це на місце викликали поліцію.

Підозрювана, 75-річна пенсіонерка Галина, заявила, що російського диктатора не ображала, а тільки запитала: "Може, досить дивитися Путіна?". В результаті ніхто не був притягнутий до відповідальності.

Звуть героя Кірк Ван Хутен: У новій серії "Сімпсонів" висміяли Путіна

середа, 22 березень 2023, 13:42

В мультсеріалі "Сімпсони", який вже не раз виявлявся пророчим, висміяли кремлівського лідера Володимира Путіна. У 16-й серії 34-го сезону з'явився персонаж, в якому складно не впізнати диктатора, зазначають Патріоти України. Звуть героя Кірк Ван Хутен....

Результат вийшов дуже цікавий: У Китаї жінкам заборонили рекламувати спідню білизну, тому її демонструють... чоловіки (фото)

середа, 22 березень 2023, 13:29

Поки жінки в багатьох країнах борються за свої права і домагаються гендерної рівності, у Китаї ситуація трохи інакша. Через жорстку цензуру, жінки більше не можуть рекламувати спідню білизну. Про це повідомляє видання CNN, передають Патріоти України. У...