Поліція їздила на "терміновий виклик": У лікарні російська пенсіонерка... "ображала" Путіна

У столиці Росії викликали поліцію в лікарню через те, що одна з пацієнток "ображала" президента Володимира Путіна, інформують Патріоти України.

Як повідомляє російський Telegram-канал Baza, виклик в поліцію надійшов з медичного центру імені Бурназяна. 66-річна пацієнтка Лариса заявила, що в медустанові жінка ображала президента і її саму. Це сталося під час перегляду новин у загальному коридорі. На екрані показали Путіна і пацієнтка, яка проходила повз, почала ображати його і жінку, яка дивилася новини. Через це на місце викликали поліцію.

Підозрювана, 75-річна пенсіонерка Галина, заявила, що російського диктатора не ображала, а тільки запитала: "Може, досить дивитися Путіна?". В результаті ніхто не був притягнутий до відповідальності.

Птах б'ється у вікно: що віщує ця прикмета та чи варто хвилюватися

середа, 24 червень 2026, 9:53

Раптовий стукіт у вікно завжди привертає увагу, особливо якщо його спричинив птах. З давніх часів люди вбачали в такому візиті особливий знак і намагалися розгадати його значення. Одні прикмети обіцяють добрі новини, інші - застерігають про зміни. РБК-...

Намісник Києво-Печерської лаври розповів, у якому стані печери з мощами преподобних отців після російського удару по найбільшої святині Русі

середа, 24 червень 2026, 8:57

Печери з мощами святих після атаки росіян на Києво-Печерську лавру не постраждали, хоча не виключаються і віддалені наслідки цієї атаки РФ. Про це намісник Свято-Успенської Києво-Печерської лаври Православної церкви України (ПЦУ) єпископ Авраамій повід...