Поліція лише хитрістю відібрала ніж: У Києві жінка намагалась зарізати себе на вулиці (відео)

Патрульний Роман Жуковський швидко придумав спосіб, як відвернути увагу потенційної самогубці і підійти ближче.

7 грудня київські поліцейські зупинили жінку, яка намагалася зарізати себе ножем на вулиці столиці. Про це повідомили на сторінці патрульної поліції Києва в Facebook, передають Патріоти України.

Поліцейські отримали повідомлення від медиків про те, що закривавлена жінка приставила собі ніж до живота і хоче накласти на себе руки. Медики не могли підійти до жінки. На момент прибуття поліцейських у жінки тривала кровотеча.

"Патрульний Роман Жуковський швидко придумав спосіб, як відвернути її увагу і підійти ближче. Він зауважив, що жінці було холодно, а її шапка лежала неподалік на тротуарі. Підібравши шапку, він запропонував жінці її одягнути, але вона не захотіла відпускати ніж. Тоді інспектор запропонував їй свою допомогу і, скоротивши відстань, ривком вирвав ніж з її рук", - повідомили в прес-центрі поліції. Жінку відвезли в медичний пункт, де постраждалій надали термінову медичну допомогу.

Загинули люди: У Китаї горіла будівля Huawei (фото, відео)

п’ятниця, 25 вересень 2020, 21:00

Спочатку в мережу потрапила інформація про те, що пожежа спалахнула в самій лабораторії Huawei, де працює понад 20 тисяч осіб і тестують в тому числі обладнання для мереж 4G і 5G. У китайському місті Дунгуань в п'ятницю, 25 вересня, сталася пожежа на т...

"Грянув грім": НБУ ліквідував флагмана будівельного кредитування, банк "Аркада", подробиці гучної справи

п’ятниця, 25 вересень 2020, 20:42

13 тисяч родин залишились і без квартир, і без 100-відсоткової передоплати за житло. Тих хто постраждав частково, як інвестор, чи вкладник - ще більше. "Національний банк України за пропозицією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб ухвалив рішення в...