Поліція нічого не знає про НП на об'єкті підвищеної охорони: У Києві чоловік серед білого дня кинувся з Пішохідного мосту в річку (відео)

Згідно з ситуацією про підвищений стан терористичної загрози з боку держави-агресора, стратегічні об'єкти України, в т.ч. мости, мають перебувати під пильним контролем силовиків

У Києві 18 червня чоловік кинувся з Пішохідного мосту прямо в річку на очах у перехожих. Інцидент стався сьогодні вдень. Те, що відбувається, зняв на відео очевидець, після чого кадри потрапили в мережуповідомляють Патріоти України з посиланням на "Київ Оперативний".

"Схоже, що намагався накласти на себе руки. Зараз його стан уточнюється", - йдеться в повідомленні.

Видно, що чоловік з голим торсом, в спортивних штанях, впевнено перелазить через перила на мосту, за огорожею спускається на "козирок" нижче, після чого стрибає з конструкції в Дніпро.

Повз по мосту в ці миті проходять люди, і на те, що відбувається, не звертають уваги.

Візуально складно визначити, чи був чоловік п'яний - діяв впевнено, і все сталося досить швидко.

У Києві чоловік серед білого дня кинувся з Пішохідного мосту в річку (відео)

У Києві на Пішохідному мосту чоловік кинувся вниз у річку (фото: facebook.com/KyivOperativ)

Зауважимо, що в поліції про даний інцидент інформації немає.

У мережі висловлюють припущення, що житель столиці насправді міг або просто стрибнути після програної суперечки, або вирішив таким чином "освіжитися" в жаркий день.

Маск заявив, що збирається купити "Манчестер Юнайтед"

середа, 17 серпень 2022, 8:24

Американський мільярдер Ілон Маск заявив, що купує клуб "Манчестер Юнайтед" передають Патріоти України. Дослівно: "Крім того, я купую "Манчестер Юнайтед", ласкаво просимо". . Нагадаємо: Раніше Маск хотів придбати соцмережу Twitter, але вирішив розірв...

"Якщо вона сита, то вночі не шарудить": Мережу зворушила кумедна інструкція побратимам від українських військових (фото)

вівторок, 16 серпень 2022, 23:28

Українські військові на передовій - не просто блискучі майстри своєї справи, але й чуйні та веселі люди, які не втрачають можливості пожартувати. Черговим таким доказом стала фотографія, зроблена у бліндажі - укритті, облаштованому на бойовій позиції д...