Поліція шукає жінку, котра посеред ночі у різні кольори розфарбувала бордюри у середмісті Львова

Невідома жінка пофарбувала бордюри на площі Митній в центрі Львова у різні кольори. Жінка працювала пізно вночі, вочевидь, щоб її не помітили та не зупинили працівники комунальних служб. Тепер ж кольорові бордюри мають перефарбувати у сірий колір, а жінку шукатиме поліція, зазначають Патріоти України.

Як розповіла ZAXID.NET заступниця керівника Личаківської районної адміністрації Оксана Пригода, в ніч з п’ятниці на суботу, 16 жовтня, невідома жінка пофарбувала бордюри на площі Митній у три кольори: білий, блакитний і бірюзовий.

«В суботу відповідальний черговий по району виявив пофарбування бордюрів зі сторони як нашого, так і Галицького району. Ми почали з’ясовувати, тому що кольори незвичні для нашого міста. Потім завдяки камерам спостереження нам вдалося з’ясувати, що невідома жінка в районі з 22:00 до 1:00 ночі розфарбувала у різні кольори бордюри», – розповіла Оксана Пригода.

На відео з міської камери спостереження, яке вдалося отримати ZAXID.NET, видно, як невідома жінка, тримаючи у руках відерце з фарбою, розфарбовує бордюр на початку вул. Личаківської. При цьому вона доволі ретельно профарбовує кожен відділок бордюру, іноді по кілька разів поправляє неточності.

Ідентифікувати жінку на відеозаписі працівникам районної адміністрації наразі не вдалося. Личаківська райадміністрація звернулась через цей випадок у поліцію. Якщо жінку впізнають, з неї можуть стягнути матеріальну компенсацію, адже тепер комунальникам доведеться купити сіру фарбу і перефарбувати бордюри у колір бетону.

Цифри можуть стати неприємним "сюрпризом": Кому та коли можуть підвищити суми в платіжках за світло

неділя, 28 квітень 2024, 6:28

Невчасне подання показань лічильника електроенергії може призвести до підвищенних рахунків за світло через розрахунок за середньодобовим обсягом споживання. Важливо подавати показання своєчасно: за два дні до закінчення поточного календарного місяця та...

Маловідомі факти історії: Данило Галицький не перший наш король, інший князь отримав цей титул значно раніше, а Русь-Україна - статус королівства аж до ХХ століття

неділя, 28 квітень 2024, 6:15

В середні віки королівський титул надавався владою або Римських понтифіків, або очільниками Священної Римської імперії (папи та імператори довгий час змагались за виключне право на цей привілей,-ПУ). Тому найвпливовіші правителі Русі після прийняття хр...