
В Кривому Розі поліція викрила діяльність так званої "групи смерті" у Telegram. Про це повідомила пресслужба Нацполіції, передають Патріоти України.
Як встановили поліцейські, Telegram-канал діяв із 21 лютого. У чаті перебувало близько 500 осіб. Коли адміністратор почав давати завдання учасникам завдавати собі тілесних ушкоджень, в ньому залишилося 13 осіб. Вони надсилали фото поранень, після чого отримували наступні інструкції.
3 березня слідчі провели обшук у 15-річної криворіжанки, яка давала завдання та адмініструвала канал. У неї вилучили мобільні телефони, планшет та ноутбук. За попередньою інформаціє, 4 березня дівчина планувала самогубство. За даним фактом відкрили за статтею "Доведення до самогубства". Поліція перевіряє усі відомості, які надала дівчина, та встановлює особу куратора та інших організаторів групи.
Марс проходить повз знамените зоряне скупчення Плеяди – і це остання можливість побачити таке зближення аж до 2034 року, передають Патріоти України з посиланням на People. . Найкращий момент настане в неділю, 28 червня, до сходу сонця. Про це повідомл...
Нідерландська компанія із залізо-повітряного багатодобового зберігання енергії об’єдналася з одним із найбільших постачальників енергії країни для розгортання одного гігават-годину (ГВт·год) залізо-повітряного довготривалого накопичення енергії (LDES) ...