
Українські водії все частіше ігнорують використання поворотників, що не тільки порушує правила дорожнього руху, але й може стати причиною штрафу. У поліції нагадують: відповідно до ч. 2 ст. 122 КУпАП, за невикористання сигналу на початку руху, під час перебудови чи повороту передбачено штраф у розмірі 510 грн. Про це повідомили на порталі "Avtosota", передають Патріоти України.
Патрульна поліція регулярно фіксує такі порушення, які створюють небезпечні ситуації на дорозі та ускладнюють рух іншим учасникам.
Згідно з правилами дорожнього руху, водії зобов’язані вмикати поворотники в таких випадках:
Подавати сигнал необхідно заздалегідь:
Поліцейські наголошують: дотримання цього простого правила підвищує безпеку на дорогах. Вчасний сигнал про маневр допомагає уникнути аварійних ситуацій і є важливим елементом взаєморозуміння між водіями.
В Україні запроваджують довгострокові контракти на ринку електроенергії. Про це повідомила прем’єр-міністерка Юлія Свириденко, передають Патріоти України. Новація поширюється виключно на комерційних учасників ринку. Очікується, що запровадження нового ...
Російський фондовий ринок пережив наймасштабніше падіння з осені 2022 року. За підсумками торгів індекс Московської біржі впав на 4,2% і опустився до найнижчого рівня з березня 2023 року, що викликало занепокоєння серед інвесторів та аналітиків, переда...