
Українські водії все частіше ігнорують використання поворотників, що не тільки порушує правила дорожнього руху, але й може стати причиною штрафу. У поліції нагадують: відповідно до ч. 2 ст. 122 КУпАП, за невикористання сигналу на початку руху, під час перебудови чи повороту передбачено штраф у розмірі 510 грн. Про це повідомили на порталі "Avtosota", передають Патріоти України.
Патрульна поліція регулярно фіксує такі порушення, які створюють небезпечні ситуації на дорозі та ускладнюють рух іншим учасникам.
Згідно з правилами дорожнього руху, водії зобов’язані вмикати поворотники в таких випадках:
Подавати сигнал необхідно заздалегідь:
Поліцейські наголошують: дотримання цього простого правила підвищує безпеку на дорогах. Вчасний сигнал про маневр допомагає уникнути аварійних ситуацій і є важливим елементом взаєморозуміння між водіями.
Наприкінці тижня в Україну прийде хвиля сильної спеки, яка охопить більшість регіонів країни. Температура повітря місцями сягатиме +35…+37°С. Про це розповіла синоптикиня Наталка Діденко у проєкті "Тепер головне" на Еспресо, передають Патріоти України....
Через відключення світла та нестачу бензину припинилися постачання товарів широкого спектру у роздрібній мережі. Проблеми з електрикою та паливом в окупованому Севастополі призвели до того, що там закрилася частина магазинів та ринків, перестав ходити ...