
Міністр внутрішніх справ та адміністрації Польщі Марчин Кервінський повідомив, що у справі про жорстоке побиття трьох українських підлітків у Варшаві затримали п'ятьох громадян Польщі віком від 15 до 18 років, передають Патріоти України з посиланням на RMF24
Поліція раніше повідомила, що 7 травня на мосту Свентокризькому у Варшаві сталося побиття трьох підлітків з України. Один з них отримав настільки серйозні травми, що потрапив до лікарні. Поліція підкреслила у повідомленні від 11 травня, що поточні висновки та зібрані на цей час докази не вказують на те, що інцидент мав націоналістичне підґрунтя.
"Нульова толерантність до агресії. Кілька днів тому на мосту Свентокризькому у Варшаві було жорстоко побито трьох підлітків, громадян України. У зв'язку з нападом поліцейські затримали п'ять осіб, громадян Польщі віком 15–18 років. Продовжуються подальші процесуальні дії", – заявив глава МВС.
Служби повідомили, що тривають подальші "процесуальні дії, спрямовані на детальне з'ясування всіх обставин події та встановлення ролі, яку в ній відіграв кожен із молодиків".
Також готується процесуальна документація, яка буде передана до прокуратури.
Поліція Харківщини викрила осіб, причетних до викрадення майже двох мільйонів гривень з рахунку вдови загиблого військовослужбовця. Про це повідомила 24 червня Нацполіція, передають Патріоти України. У січні 2025 року зловмисники отримали несанкціонова...
У СРСР мода була не просто питанням стилю, а частиною ідеологічного контролю. Одяг мав демонструвати скромність, стриманість і відповідність колективним нормам, тому будь-які прояви індивідуальності часто сприймалися як небажані або навіть «неправильні...