
У поліції повідомили про затримання двох підлітків, які побили військовослужбовця у Гідропарку в Києві. Про це інформує пресслужба столичної поліції, передають Патріоти України.
Як зазначають правоохоронці, група хлопців підійшла до чоловіка у військовій формі та вступила в словесну перепалку. Конфлікт переріс у бійку. Підлітки повалили військового на землю та почали бити ногами та руками.
Поліція повідомила, що затримала двох нападників. Йдеться про 17-річних місцевих мешканців. У бійці брали участь більше людей, тому правоохоронці продовжують вживати заходи щодо встановлення решти нападників.
Щодо стану потерпілого, то йому лікарі надають необхідну медичну допомогу. "На місці працює слідчо-оперативна група, вирішується питання щодо відкриття кримінального провадження за ст. 296 Кримінального кодексу України", - додали у поліції.

Ніколи раніше місцеві жителі не бачили ці пляжі настільки порожніми в розпал літа. Колись у літній сезон курорти Азовського моря приймали сотні тисяч туристів з усієї України. Сьогодні ж популярні місця відпочинку, які перебувають під російською окупац...
Британський промоутер Едді Гірн оголосив ім'я наступного суперника Олександра Усика після того, як той відмовився від усіх чемпіонських титулів, повідомляє Boxingscene. За словами Гірна, суперником українця стане американець, передають Патріоти України...