Поліція змусила: У мерії Харкова повернули на місце декомунізований активістами барельєф Леніна (відео)

Правоохоронці змусили активіста написати пояснювальну записку, а співробітників мерії – повернути збитий барельєф на місце.

Харків’янин вирішив декомунізувати одну зі стін міської ради та зняв барельєф Леніна. Однак у поліції це розцінили за порушення і змусили повернути орден радянського вождя на місце. Про це повідомляє місцеве видання "Комментарии. Харьков", передають Патріоти України.

Сам чоловік свій вчинок порушенням не вважає, а називає демонтажем. «Уже підійшли працівники поліції, які вважають це порушенням у 2021 році», – обурився містянин.

Правоохоронці змусили активіста написати пояснювальну записку, а співробітників мерії – повернути збитий барельєф на місце. Видання зазначає, що про рішення декомунізувати стіну мерії чоловік заявляв ще кілька днів тому. Знятий орден він хотів передати у спеціальний музей. Також харків’янин закликав місцевих депутатів підтримати ініціативу.

Хіти тижня. У Дніпрі маршрутник зі словами "атошнік-ху*ошнік" побив монтировкою і вигнав ветерана: Побратими помстилися

неділя, 18 квітень 2021, 21:00

У Дніпрі ветерана АТО, бійця батальйону "Дніпро-1" з позивним Баркас, вигнали з маршрутки і побили через те, що він нібито хотів скористатися правом пільгового проїзду в маршрутці, недоступним під час карантину. Побратими бійця зажадали від водія вибач...

В 2016 російські зайди вбили одного сина, 4 дні тому - другого: Фото батька загиблих героїв ЗСУ зворушило українців

неділя, 18 квітень 2021, 20:40

З початку квітня на Донбасі загинуло 10 українських воїнів, серед яких і Олексій Мамчій... Велике горе в родині Мамчіїв. Адже це друга втрата у війни з клятою державою-агресором.