Політичний скандал на фешн-показі: В Італії українського дизайнера видали за росіянку (відео)

Анастасія Колосова образилася і висловила свої претензії до організаторів, але вибачатися перед нею не стали.

В Італії українського дизайнера видали за росіянку. Фото: ТСН.

Українська дизайнерка Анастасія Колосова збирається судитися з організаторами тижня моди в Римі. Справу вона називає принциповою, адже її колекцію організатори презентували як російську. Про це йдеться в сюжеті ТСН, передають Патріоти України.

Дизайнерка згадує, як раділа, коли їй запропонували презентувати свою роботу на заході високого рівня. Під час показу своєї колекції постійно слідкувала за юними моделями – дивитися на екран позаду сцени часу не було. Тож тільки коли повернулася в Україну й отримала світлини з виступу, побачила, що її обдурили.

"Коли я побачила, в мене просто був шок. Я не розумію, як на заході такого рівня можна було припуститися такої помилки – випустити українського представника під прапором агресора", - зізнається вона.

Із вимогою спростувати помилку дизайнерка звернулася до організаторів. З'ясувалось, що окрім італійців, там є і росіянка, яка живе в Італії. Саме вона і відмовила у публічному вибаченні – лише запропонувала виправити помилку за допомогою фоторедакторів у комп'ютері.

Менеджер, що проводила кастинг для представників України, теж від усього відхрещується. "Я до ваших прапорів не маю ніякого стосунку. Я не хочу світитися і всю цю історію роздувати", - пояснила вона телефоном.

Організаторка фешн-показів Оксана Уткіна впевнена, що це – не співпадіння. "Я впевнена, що це було зроблено спеціально. Особливо, коли з'ясувалося, що організатори були з Росії", - вважає організатор Ukrainian Kids Fashion Week.

Юристи ж упевнені, що через помилку постраждала репутація не тільки дизайнерки, а й країни. Тож радять ще до початку таких конкурсів учасникам ретельно перевіряти, хто організатор. Лише це зможе вберегти від подібних скандалів.

З архіву ПУ. "Мічиганське обличчя видало": У Росії виробник масла "вкрав" американську бабусю з хлопчиком (фото)

вівторок, 18 травень 2021, 23:55

Плагіатори були впевнені, нібито за георгієвською стрічкою ніхто нічого не помітить... У мережі з'явилися красномовні фото, як у Росії виробник масла "вкрав" для обгортки малюнок бабусі з хлопчиком зі старої американської листівки до Дня подяки. На це ...

З архіву ПУ. Хто має найпотужніший імунітет до COVID-19: Медики розкрили секрет

вівторок, 18 травень 2021, 23:30

Сильний імунітет до COVID-19 формується тільки в семи-восьми відсотків людей, які перехворіли на нього, водночас нерідко найстійкіший отримують пацієнти, у яких перебіг хвороби був важким. Про це, посилаючись на дослідження китайських учених, заявила д...