Пологово-паспортний туризм триває: Вагітних росіянок почали масово заманювати паспортом Чилі

В РФ після скандалу в Аргентині ділки ринку других паспортів почали масово рекламувати відправку вагітних росіянок в Чилі. У мережі розміщені десятки роликів на YouTube, де порівнюються програми Аргентини і Чилі для родового туризму. У цьому бізнесі вже беруть участь десятки російських компаній і їх представники в Чилі. Про це пише видання The Moscow Times, передають Патріоти України.

Серед них Chilekids з офісами в Москві, Махачкалі і Вінья-Дель-Мар, сервіс Chilepassport, Chilemamas, Panamamama, Assispoint, проект Look My Tour та інші. Ціна на отримання громадянства для дитини практично однакова - компанії допомагають організувати пологи і чилійський паспорт за суму до 1 млн рублів.

Компанії дають обіцянку, що відразу після народження дитина отримує один з найсильніших паспортів (12 місце в світовому рейтингу), а його батьки також зможуть претендувати на громадянство.

Скандал з вагітними росіянками в Аргентині

Торік росіяни влаштували "пологово-паспортний туризм" в Аргентину. Користуючись місцевим законодавством, громадяни РФ кинулися народжувати дітей в цій країні, щоб дати їм можливість отримати паспорт Аргентини.

На початку лютого 2023 року аргентинська влада вирішила розібратися з цією ситуацією. Міграційні органи почали наводити порядок з потоком вагітних росіянок.

Влада Аргентини почали масово відмовляти громадянам РФ у продовженні дозволів на перебування в країні після скандалу з навалою вагітних росіянок.

Легендарний хітмейкер Юрій Рибчинський розповів про сина та онука, які пішли в ТрО

четвер, 23 травень 2024, 20:28

Український автор хітів, народний артист України Юрій Рибчинський розповів про добровільне приєднання сина та онука до ТрО. Зокрема, в інтерв'ю для YouTube-проєкту ТСН.ua "Наодинці" хітмейкер зізнався, що він не відмовляв рідних від такого рішення, пер...

"Виникла велика проблема": Мер Франківська поскаржився на мобілізацію

четвер, 23 травень 2024, 20:00

Мер Івано-Франківська Руслан Марцінків повідомив, що комунальним підприємствам міста бракує майже 300 працівників. Причиною кадрового дефіциту очільник міста називає мобілізацію — багато івано-франківських комунальників служать у лавах ЗСУ. Про це він ...