Полоненний фотограф із "Азовсталі" зателефонував мамі

Фотограф з «Азовсталі» Дмитро Козацький з позивним «Орест», який став відомим на весь світ після серії знімків про оборону заводу та потрапив в полон, живий та на початку серпня вийшов на зв’язок зі своїми рідними. Про це повідомила мама Дмитра Ірина Юрченко, передають Патріоти України.

Про долю Дмитра нічого не було відомо від травня. «Це сталось 2 серпня. Він зателефонував з СІЗО та встиг лише сказати, що, слава Богу, живий», - розповіла нам пані Ірина.

До цього додала: «Інших добрих новин немає. Якими можуть добрі новини, коли там готуються до судилища, до їхньої страти…».

Хто такий Дмитро Козацький

Дмитру 26 років, він родом з міста Малин Житомирської області.

В 2015 році він пішов служити в Нацгвардію, а в 2017 перейшов до полку «Азов».

©

Може обернутись тюрмою: Який штраф загрожує за неявку в ТЦК за повісткою:

середа, 24 червень 2026, 16:50

Під час воєнного стану військовозобов'язаний може отримати повістку від територіального центру комплектування та соціальної підтримки. ЇЇ може бути відправлено трьома способами – особисто від групи оповіщення, в приміщенні ТЦК або рекомендованим поштов...

Не встигли добігти до укриття: У лікарні Києва померли мама і донька, поранені під час обстрілу

середа, 24 червень 2026, 16:44

В одній з лікарень Києва померла 30-річна Дарʼя Гончар та її мати, які постраждали внаслідок російського обстрілу столиці в ніч на 2 червня. Жінки не встигли добігти до укриття, повідомляє медіа "#ШОТАМ", передають Патріоти України. "17 травня ми бачил...