"Полонений з яблуком" розповів про знущання росіян - втратив понад 32 кілограми

Максим Колесніков увійде в історію російської війни проти України як "звільнений полонений з яблуком". Він розповів, як пережив майже 11 місяців російського полону. В інтерв'ю "Обозревателю" він поділився, що 10,5 місяців позначились не в кращу сторону, він втратив дуже багато ваги, передають Патріоти України.

"Понад 32 кг (втратив), у мене була дуже значна м’язова атрофія, втратив дуже багато м’язів через неповноцінне харчування, не було майже можливості робити якихось фізичних вправ, рухатись, ми знаходилися в тюрмі весь час", - каже Максим.

За його словами, прогулянки були дуже короткими - по 5-6 хвилин. Наразі він проходить реабілітацію, вже набрав приблизно 12 кг.

Максим каже, що харчування у російському полоні було триразове, але кількість та якість були достатньо жахливими. А температура в камері взимку сягала 14-15 градусів.

Чоловік розповів, що їх змушували співати гімн РФ, перші два місяці були постійні допити. "З вересня 5 пісень грали кожного ранку: гімн, "Любе" "Летят дрозды на родину" (я так ненавидів цю пісню, просто жах), "Не воюйте с русскими", "Время славян" і остання "Я – русский", - ділиться Колесніков.

"План 666": Піцерія запропонувала клієнтам "заплатити" за піцу після смерті

четвер, 1 червень 2023, 13:43

Новозеландська мережа піцерій Hell Pizza надала клієнтам можливість заплатити за піца після їхньої смерті. Ресторан "Пекельна піца" запропонував своїм клієнтам у Новій Зеландії та Австралії так званий "План 666", який юридично зобов'язує їх включити ра...

Порятунок Рядового Мавіка: Патрульні після обстрілу Херсона знайшли совеня-сиротку (відео)

четвер, 1 червень 2023, 13:30

Одеські патрульні, які служать у Херсоні, після чергового російського обстрілу знайшли на дорозі маленьке совеня. Батьки пташеняти або загинули від уламків, або просто полетіли геть від звуків вибухів. Рятівники назвали совеня Рядовий Мавік – на чест...