
Житель Горлівки, який воював на боці "ДНР", написав жалібний лист "меру" міста через зубожіння. Про це повідомляє сайт Gorlovka, передають Патріоти України.
Він поскаржився на те, що залишився нікому не потрібен після того, як його комісували. Тепер Сергій Уваров розраховує на патріотизм "мера".
"Я, Уваров Сергей Иванович, горловчанин, судим, пенсионер (последнее место работы "Донецкоблэнерго"), бывший "ополченец" ВС "ДНР" обращаюсь к Вам, уважаемый Иван Сергеевич с просьбой помочь мне трудоустроиться, так как имею семью (престарелую мать жены - 2400 р. пенсии, безработную жену, швею и сына четвероклассника)", - пише він.
Колишній боєць "ДНР" зазначив, що становище його сім'ї катастрофічне. В армію не беруть через папілому, яку "заробив в окопах" і за віком, а прожити на свою пенсію і пенсію тещі нереально. При цьому Уваров описав всі свої заслуги перед "ДНР".

У відповідь йому запропонували тимчасову роботу - білити бордюри, але він відмовився.

В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...