
Житель Горлівки, який воював на боці "ДНР", написав жалібний лист "меру" міста через зубожіння. Про це повідомляє сайт Gorlovka, передають Патріоти України.
Він поскаржився на те, що залишився нікому не потрібен після того, як його комісували. Тепер Сергій Уваров розраховує на патріотизм "мера".
"Я, Уваров Сергей Иванович, горловчанин, судим, пенсионер (последнее место работы "Донецкоблэнерго"), бывший "ополченец" ВС "ДНР" обращаюсь к Вам, уважаемый Иван Сергеевич с просьбой помочь мне трудоустроиться, так как имею семью (престарелую мать жены - 2400 р. пенсии, безработную жену, швею и сына четвероклассника)", - пише він.
Колишній боєць "ДНР" зазначив, що становище його сім'ї катастрофічне. В армію не беруть через папілому, яку "заробив в окопах" і за віком, а прожити на свою пенсію і пенсію тещі нереально. При цьому Уваров описав всі свої заслуги перед "ДНР".

У відповідь йому запропонували тимчасову роботу - білити бордюри, але він відмовився.

Калорії забезпечують організм енергією, але деякі продукти містять їх настільки багато, що навіть невелика порція здатна покрити значну частину добової норми. Експерти нагадують: якщо не контролювати споживання таких продуктів, ризик набору зайвої ваги...
В Україні продовжується воєнний стан, а це означає, що п'ять категорій громадян мають обов'язково пройти ВЛК. Серед таких осіб колишні "обмежено придатні", випускниці медичних ВНЗ і не тільки, передають Патріоти України. На сторінці у Facebook Житомирс...